מאמצים לסכם עם דוניו, חלוץ ישראלי יגיע?

חיפה מחפשת רכש. רודריגס ופלאניץ' בתמונת ההרכב לרוסטוב

יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מכבי חיפה תפגוש מחר (חמישי, 19:30) את רוסטוב במסגרת הסיבוב השלישי של מוקדמות הליגה האירופית, והערב היא תערוך את האימון המסכם שלה. אמש היא רשמה את האימון הראשון על אדמת רוסיה. בקבוצה ציינו כי הקצב היה טוב, השחקנים הראו התלהבות ומזג האוויר היה מצוין וצפוי להיות דומה גם מחר.

במהלך האימון אתמול פורסם בישראל כי שחקן הקבוצה, ירדן שועה, הודיע לראשי המועדון ולצוות המקצועי כי הוא מעוניין לעזוב. חלק מהשחקנים הופתעו מההחלטה של חברם. בקבוצה הבהירו: "אנחנו לא מתעסקים בשועה, אלא במשחק מחר נגד רוסטוב. היא היריבה הכי חזקה שפגשנו עד כה בכל המפעלים".

ברק בכר יצטרך להסתדר ללא שועה ויאניק וילדסחוט. למאמן יש מספר התלבטויות ובין היתר גם במערך בו יפתח. גוברים הסיכויים שבוגדן פלאניץ' ייכלל לראשונה בהרכב, אך לא ברור אם זה יהיה על חשבון עופרי ארד או אעיד חבשי, או בנוסף אליהם. למאמן הירוקים יש גם התלבטות בקישור. חוסה רודריגס מרשים באימונים ומצוי בכושר משחק. גם עבורו עשויה להיות הופעת הבכורה בהרכב של החיפאים.

בעניין אחר, במועדון יעשו מאמצים להגיע לסיכום עם החלוץ הגנאי, גודסוואי דוניו, שהביע עניין להגיע לישראל, לאחר שהגיעו לסיכום עקרוני עם מועדונו, נורדשלנד. כמו כן, אם שועה אכן יעזוב בסופו של דבר, עשויה מכבי חיפה לצרף שחקן התקפה ישראלי. לאחרונה הביע המועדון התעניינות בחלוץ בני סכנין, אוסמה חלאיילה, אך הדרישות עבורו גבוהות מאוד.

בקרב השחקנים החופשיים השוק דל ורק תומר חמד הוא חלוץ שיכול להיות חיזוק עבור מכבי חיפה. הליגיונר שגדל במועדון הבהיר במספר ראיונות שהוא מעדיף למצות אופציות אחרות לפני חזרה לישראל. הוא רשם בעונה שעברה 19 הופעות במדי צ'רלטון אתלטיק.

רודריגס, יפתח מול רוסטוב? (אלן שיבר)
רודריגס, יפתח מול רוסטוב? (אלן שיבר)
מעבר לתגובות