שחקני ב"ש: "הגרלה שאנחנו צריכים לעבור"

האדומים מאמינים לקראת מאת'רוול. שון גולדברג יחזור להרכב

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בזמן ששתי הנציגות הישראליות באירופה, מכבי ת"א ומכבי חיפה, נאלצות להתמודד עם מחסור בשחקנים בגלל הקורונה, בהפועל ב"ש כלל השחקנים, אנשי הצוות וההנהלה נמצאו שליליים בבדיקה שערכה אופ"א אתמול (שלישי).

הבוקר קיבלה הקבוצה של יוסי אבוקסיס עוד בשורה משמחת, כשהתברר ששון גולדברג כשיר ויפתח בהרכב למשחק מחר מול מאת'רוול הסקוטית. גולדברג, שלא שותף בהפסד למכבי חיפה בגלל כאבים בקרסול, התאושש. כפי שפורסם אתמול בערוץ הספורט, מריאנו ריביירו עשוי לערוך בכורה במקומו של תומר יוספי ואנתוני וארן או ג'ונתן אגודלו יפתחו על חשבונו של איתמר שבירו.

"בשלבים האלה כל הקבוצות הן טובות, אבל ביחס להגרלה, זו קבוצה שאנחנו יכולים וצריכים לעבור", אמרו שחקנים במועדון. מצד שני, יוסי אבוקסיס נותן הרבה כבוד ליריבה והיום יציג לשחקנים את שיטת המשחק של הסקוטים והשחקנים עליהם יש לשים דגש.

אחרי האימון המסכם, היום ייצאו השחקנים לבית מלון. עילאי מדמון, נועם גמון, קייס גאנם ורמזי ספורי לא צפויים להיכלל בסגל. כמו כן. הערב תקיים הקבוצה מסיבת עיתונאים, כשאליה יגיעו המאמן והקפטן מיגל ויטור.

הרכב משוער: אוהד לויטה; אור דדיה, לואיי טאהא, מיגל ויטור, שון גולדברג; מריאנו רייברו, מרואן קבהא, ז'וסוואה; סנטיאהו סלליך, אלטון אקולטסה ואנתוני וראן (ג'ונתן אגודלו).

גולדברג התאושש מהפציעה (אלן שיבר)
גולדברג התאושש מהפציעה (אלן שיבר)

 

מעבר לתגובות