לופטגי: "ברור שדאבור יכול לשחק בסביליה"

המאמן לפני דודלאנז': "זו הסיבה שהוא חלק מהסגל". בתקשורת הספרדית מעריכים שהחלוץ יקבל קרדיט. האנדלוסים ינסו לשמור על המקום הראשון בבית

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
לופטגי. ייתן סוף סוף הזדמנות אמיתית לדאבור? (סביליה, רשמי)
לופטגי. ייתן סוף סוף הזדמנות אמיתית לדאבור? (סביליה, רשמי)
תחילת כתבה

במסגרת המחזור השלישי של שלב הבתים בליגה האירופית, תארח מחר (חמישי) סביליה, קבוצתו של מונאס דאבור, את דודלאנז' המפתיעה מלוקסמבורג. המועדון הצנוע מחזיק במאזנו כבר 3 נקודות מפתיעות לאחר ניצחון על אפואל ניקוסיה במחזור הפתיחה.

עיני הצופים הישראלים יהיו נשואות לספסל הספרדי, שם ככל הנראה יחכה להזדמנות שלו, מואנס דאבור. עד כה לא זכה החלוץ ממאמנו ז'ולן לופטגי לדקות בליגה, אך בשני המשחקים באירופה, קיבל מספר דקות כשעלה מהספסל.

כמו בלא מעט מסיבות עיתונאים מאז תחילת העונה, גם הפעם ז'ולן לופטגי נשאל על דאבור, ולא שלל שהחלוץ יקבל דקות: "ברור שדאבור יכול לשחק בסביליה, זו הסיבה שהוא חלק מהסגל. דאבור שווה ערך לכל שחקן אחר שיש לנו. אודיע על הסגל מחר, כל אחד יכול לשחק כי כולם מוכנים".

גם בתקשורת הספרדית פרסמו מספר ידיעות לקראת המפגש מחר, כשהישראלי מושך תשומת לב: "זה מסוג המשחקים שלופטגי נותן הזדמנות לשחקני הספסל". אותה כתבה כוונה במיוחד לישראלי, שעדיין לא פתח במדי סביליה העונה: "דודלאנז' החלשה יכולה להיות תמריץ בשביל לתת הזדמנות לדאבור. אחרי שכבש צמד במשחק של נבחרת ישראל, יש סיכוי טוב שישחק, ובנוסף האוהדים רוצים לראות אותו". החלוץ יכול להיות מעודד מכך שבמשחק האחרון בו ניצחה סביליה את אפואל ניקוסיה (0:1),  שותף למשך 11 דקות.  

לישראלי תיהיה תחרות על דקות משחק עם צ'יצאריטו ולוק דה יונג, שלרוב מועדפים על פניו בחוד של סביליה. בכל מקרה עושה רושם שהלחץ מצד האוהדים והתקשורת הספרדית, שרוצים לראות את דאבור מקבל הזדמנות, עשויים לסייע לשחקן הנבחרת הישראלית לזכות מחר בדקות יותר משמעותיות.

טרם פתח בהרכב. דאבור (gettyimages)
טרם פתח בהרכב. דאבור (gettyimages)