אבוקסיס: התיקו בבאקו לא מבטיח עלייה

מאמן בני יהודה לקראת נפטצ'י: העפלה תהיה הישג אדיר

תומר לוי (צלם: אלן שיבר)
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

היא היתה אנדרדוג מוחלט, אבל בני יהודה מגיעה בעמדה נוחה במיוחד למשחק הגומלין מול נפטצ'י באקו מחר (חמישי). הזהובים כבשו פעמיים באזרבייג'ן, והיו רחוקים שניות ספורות מניצחון חוץ גדול. שבע דקות בתוספת הזמן, הם ספגו את שער השוויון מנפטצ'י, אך חזרו עם תוצאה טובה למשחק במושבה.

מאמן הזהובים, יוסי אבוקסיס, דיבר היום במסיבת העיתונאים לקראת המשחק השני בסיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית. "אמנם יש לנו שני שערי חוץ, אבל בסופו של דבר זה עדיין 2:2 וזו תוצאה מאכזבת כי הובלנו 0:2", הסביר אבוקסיס. "לא נוכל להסתמך על התוצאה הקודמת ולכן נתקוף וננסה להבקיע. לעלות יהיה הישג אדיר אבל זה עוד רחוק".

"ננסה לבצע את הפעולות ברמה שבה שיחקנו במחצית הראשונה בחוץ. זו האיכות שנדרשת מאתנו ותתן לנו את הכלים לעלות", הרחיב המאמן. "עם זאת מדובר בקבוצה שעברה כבר שני סיבובי מוקדמות ומנוסה מאתנו במפעלים האלה, ככה שיהיה עלינו להיות ביכולת מיטבית מהרגע הראשון".

אבוקסיס ומורי. ינסו להשלים את העבודה במושבה (אלן שיבר)
אבוקסיס ומורי. ינסו להשלים את העבודה במושבה (אלן שיבר)
דן מורי. יצעיד את השחקנים לעלייה? (אלן שיבר)
דן מורי. יצעיד את השחקנים לעלייה? (אלן שיבר)
אלו מתכונן לנפטצ'י (אלן שיבר)
אלו מתכונן לנפטצ'י (אלן שיבר)

יוסי אבוקסיס נשאל כיצד הוא חושב שהמשחק הראשון השפיע על ההכנה בשתי הקבוצות ועל היכולת של המאמן היריב להפתיע אותו בלקראת ההתמודדות. "אני מאד גאה בשחקנים שלי על ההופעה בבאקו, אבל זו היסטוריה מבחינתי ובשבוע האחרון הדבר הכי חשוב היה ההכנה למשחק מחר", ציין. "בכדורגל היום יש כל כך הרבה מידע שכבר אין הפתעות, אנחנו מכירים את היריבה היטב והשאלה היא איך אנחנו נגיע למשחק", סיכם.

בנוסף לאבוקסיס, קפטן הזהובים דן מורי דיבר גם כן במסע"ת. הבלם התייחס לחוזק היריבה ולדרישות מהסגל לקראת ההתמודדות. "אם נגיע למפגש במחשבות על התוצאה במשחק הראשון לא נהיה מוכנים טוב. נפטצ'י קבוצה וחזקה אבל כל עוד נפגין את היכולת שלנו, אנחנו יכולים לעלות", הסביר מורי.

מעבר לתגובות