דינמו מוסקבה הגישה הצעה רשמית על דור פרץ

לוקומוטיב הציעה 2.5 מיליון יורו על הקשר, מכבי סירבה

תומר לוי
תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

האם דור פרץ בדרך לעזוב את מכבי תל אביב? היום (רביעי) מתברר כי מתקיים מו"מ בין הצהובים לבין שלוש קבוצות מרוסיה על הקשר בן ה-24: לצידן של לוקומוטיב וצסק"א, גם דינמו מוסקבה מעוניינת בפרץ ואף הגישה עליו הצעה רשמית. כרגע לוקומוטיב הגישה הצעה של 2.5 מיליון יורו על 80 אחוז מהכרטיס. אבל מכבי ת"א מתבצרת בשלה - חמישה מיליון יורו.

"הגיע הזמן לבוא ולדבר במגרש", זו הכותרת המרכזית של הצהובים לקראת משחק הגומלין מול סודובה, שייערך מחר (חמישי) בליטא. "כולנו מאמינים שאפשר לעשות את זה", אמרו גורמים בקבוצה לפני המשחק שיקבע את עתיד העונה האירופית של המועדון, "אף אחד לא רוצה לחשוב על הדחה מאירופה". הצהובים יעלו בפיגור 2:1, כלומר יזדקקו לניצחון בהפרש של שני שערים על מנת להגיע בכל זאת לפלייאוף הליגה האירופית.

ולדימיר איביץ' עדיין מתלבט בנוגע לחלק הקדמי: אלירן עטר מועמד לפתוח בהרכב שיעמיד הסרבי מול הליטאים, ובחוד קיימת דילמה האם לפתוח עם איתי שכטר או עם צ'יקו אופואדו (שכבש את השער במשחק הראשון לזכות המכבים). השניים תורגלו לסירוגין בהרכב. מי שבכל מקרה צפוי לפתוח הוא יונתן כהן. ז'איר אמאדור ושחר פיבן ימשיכו לאייש את מרכז ההגנה, אנדרה ג'ראלדש עשוי לפתוח בעמדת המגן הימני וגם רוסלן ברסקי עשוי לעלות ב-11 של איביץ'.

הסרבי והצוות המקצועי המשיכו בשיחות אישיות עם שחקנים בקבוצה על מנת להוריד את מד הלחץ. הקבוצה תמריא הבוקר בטיסת שכר מיוחדת, מתוך החלטה של איביץ' שיום אחד יספיק להם על מנת להתאקלם כהלכה בליטא. עם זאת, לצהובים מחכה מגרש ביתי למדי, כשאצטדיון סודובה צפוי להיות מלא בכ-6500 אוהדים שיספקו אווירה חמה לקבוצה המארחת.

בנוסף, לקראת העונה הקרובה נמכרו למעלה מ-17 אלף מנויים, ובקבוצה מקווים להמשיך ולשבור את הרף, לקראת החזרה לאצטדיון בלומפילד. אמש הצהובים קיבלו את הידיעה כי במידה ויעברו את הליטאים, יפגשו את פרנצווארוש ההונגרית בשלב הפלייאוף.

מחפש להרגיע את הלחץ. איביץ' (צילום: אלן שיבר)
מחפש להרגיע את הלחץ. איביץ' (צילום: אלן שיבר)
מעבר לתגובות