"יש מה לשפר, רוצים שניים שלושה שחקנים"

בלבול אחרי ה-0:2 של חיפה. אשכנזי: "צריכים לעמוד בלחץ"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

היא לא הבריקה במיוחד, אבל ברגע האמת עשתה את העבודה. מכבי חיפה פתחה את עונת 2019/20 עם 0:2 חשוב על מורה בסיבוב הראשון של מוקדמות הליגה האירופית. הירוקים שלטו ללא עוררין, אך היו תקועים עד לדקה ה-64 עד שיובל אשכנזי שחרר את הלחץ עם שער בבכורה. ארבע דקות לאחר מכן מוחמד עוואד הקפיץ את הקהל בסמי עופר פעם נוספת והבטיח את הניצחון.

למרות ה-0:2 שמהווה מקדמה נאה לגומלין בסלובניה, מרקו בלבול לא ממש רגוע: "אם פה התקשנו אז קל וחומר שאצלם בבית יהיה קשה. יש כאלה שנוטים לזלזל בסלובניה, אבל יוצאים משם שחקנים בעשרות מיליונים לאירופה. אני לא מזלזל. גם היום הם הגיעו למצבים. יש לנו מה לשפר והרבה עבודה, התקשנו פיזית ומנטלית התקשנו. זה לא פשוט. עשינו חצי עבודה יש לנו עוד מחצית שם.

"ברור לכולם שאנחנו רוצים להתחזק ב-2-3 שחקנים. מחפשים ועובדים קשה בשביל למצוא אותם. הודה בלבול והוסיף: "אם נצטרך עוד התאמה בהמשך נעשה אותה. יש לנו שלד צעיר טוב ותלכיד טוב".

"עמדנו יפה בהגנה והיה קשה להפתיע את מורה", ניתח בלבול. "בחצי הראשון היינו נרפים ולא הייתי מרוצה. זה המשחק הראשון שלנו וחוץ ממנו ערכנו שני משחקי אימון. צריך לזכור את זה. אני שמח מהמחצית השנייה. מוחמד עוואד נתן דחיפה לקבוצה שהלכה קדימה ויצרה מצבים. אני לוקח את התוצאה מהמשחק".

אגב עוואד, בלבול נשאל על ההשפעה של החלוץ: "התפקיד שלו זה לקום מהספסל ולעשות שינוי וזה מה שעשה וצריך לעשות. יש לי סגל של 24 שחקנים ותמיד יהיו התלבטויות בנוגע להרכב. שמח שהוא שהבקיע והיה מעורב, זאת הייתה הופעה טובה שלו".

עוואד עשה את השינוי (אלן שיבר)
עוואד עשה את השינוי (אלן שיבר)
בלבול יודע שחיפה צריכה להתחזק (אלן שיבר)
בלבול יודע שחיפה צריכה להתחזק (אלן שיבר)

יובל אשכנזי הציג את עצמו יפה לקהל בסמי עופר והתכבד בשער הראשון של מכבי חיפה העונה במשחק הבכורה. "אני הכי שמח שהקבוצה ניצחה ושעשינו את זה, זה משחק אחד והכי חשוב לעלות לשלב הבא", טען הקשר. "תפקידו של שחקן זה לעמוד בלחץ ולעשות אותו במיטבו. אנחנו עובדים קשה והניצחון הוא של כל הקבוצה".

"זה היה רגע מאוד מרגש עבורי. הקהל של חיפה הוא ענק, ואנחנו רוצים לשמח אותו, לעבוד קשה ולהגיע להישגים הכי גבוהים שיש", שחזר אשכנזי את רגע השער וכשנשאל האם מכבי חיפה זקוקה לחיזוק התנער וטען: "לא מתעסק בזה".

אשכנזי. הציג את עצמו יפה מול הקהל בסמי עופר (אלן שיבר)
אשכנזי. הציג את עצמו יפה מול הקהל בסמי עופר (אלן שיבר)
חיפה תשלים את העבודה בסלובניה? (אלן שיבר)
חיפה תשלים את העבודה בסלובניה? (אלן שיבר)
מעבר לתגובות