אנצ'לוטי: "לא צריך להוכיח דבר לאף אחד"

ללא בנזמה, ריאל בקרב על הפסגה מול אינטר. יוביץ' יפתח

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
יוביל את הקבוצה שלו למקום הראשון בבית? אנצ'לוטי (GETTY)
יוביל את הקבוצה שלו למקום הראשון בבית? אנצ'לוטי (GETTY)

ערב המשחקים האחרון של שלב הבתים של ליגת האלופות יצא לדרך מחר (שלישי) ובמהלכו יסגרו ארבעת הבתים הראשונים. בבית מספר 4, ריאל מדריד ואינטר, ששתיהן העפילו כבר במחזור הקודם, יפגשו בספרד לקרב על המקום הראשון בבית. בנוסף, מנור סולומון ושחטאר דונייצק יארחו את שריף טיראספול למשחק חסר חשיבות, מאחר והמולדובים הבטיחו את המקום השלישי בבית, אך לא יכולים להשיג יותר מזה.

ריאל מדריד - אינטר
שתי הקבוצות מגיעות למשחק האחרון אחרי רצף של שלושה ניצחונות באלופות, שהגיעו אחרי פתיחה לא טובה של העונה. הבלאנקוס מדורגים ראשונים, עם 12 נקודות, הנראזורי שניים, עם 10. לכן, כל תוצאה מלבד ניצחון של האורחים יתן ללבנים את המקום הראשון והביתיות בשלב שמינית הגמר.

בכל מה שקשור לפן המקצועי, ההיעדרות הבולטת ביותר באחד הצדדים היא כמובן של כרים בנזמה, שיעדר בעקבות פציעה בשריר הירך האחורי. מי שצפוי להחליף את החלוץ הוא לוקה יוביץ', שנכנס במקום הצרפתי במשחק מול ריאל סוסיאדד ותרם שער ובישול. על החיסרון המשמעותי אמר קרלו אנצ'לוטי: "איבדנו את המספר תשע הכי טוב בעולם, זה מה שזה. הוא יחסר לנו". בצד השני, חואקין קוראה, חלוצה של אינטר, יעדר גם הוא אחרי שנפצע במשחק מול רומא בשבת.

החלק הפיקנטי במשחק הוא כמובן המפגש בין אנצ'לוטי, אחד ממאמני הכדורגל האיטלקים הגדולים בכל הזמנים (שאימן את כל היריבות הגדולות של אינטר), לבין אלופת איטליה. כאשר נשאל המאמן על התשוקה שלו בכל הקשור לניצחון הוא סיפר: "אני רוצה להראות שאני עושה עבודה טובה על מנת שהקבוצה תמשיך לנצח. אין לי שום דבר להוכיח לאף אחד. יש לי צוות צעיר שמביא התלהבות ורוצה ללמוד. השילוב של ההתלהבות שלהם והניסיון שלי גורמים לי להרגיש טוב".

יחסר לבלאנקוס. בנזמה (GETTY)
יחסר לבלאנקוס. בנזמה (GETTY)

שחטאר דונייצק - שריף טיראספול
האוקראינים יפרדו מהעונה האירופית המאכזבת שלהם מול המולדבים, בניסיון להשיג ניצחון ראשון ויחיד העונה בליגת האלופות, אחרי שהשיגו תיקו בודד מול אינטר. מנור סולומון עשוי לפתוח ב-11 והוא יחפש שער בכורה העונה במפעל הבכיר ביבשת. מנגד, האורחים, שלזכותם שש נקודות עוד מסיום המחזור השני, ימשיכו את העונה בליגה האירופית ואין ספק שהם עשו מעל ומעבר לציפיות.

יסיים את העונה האירופית עם חיוך? סולומון (GETTY)
יסיים את העונה האירופית עם חיוך? סולומון (GETTY)
מעבר לתגובות