אחרי סולשיאר: יונייטד מחפשת דרך חדשה

השדים האדומים מול ויאריאל, קאריק: "כאן כמה שיצטרכו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

כשפיטורי סולשיאר מאחוריה, מנצ'סטר יונייטד מנסה להרים ראש - כשלפניה אתגר לא פשוט: מחר (שלישי, 19:45, שידור ישיר ב-5SPORT) יעלו השדים האדומים למשחק החוץ נגד ויאריאל בליגת האלופות, במטרה להשיג ניצחון חוץ ראשון העונה במפעל, ולקחת צעד משמעותי לעבר העפלה לשמינית הגמר. מייקל קאריק, המאמן הזמני, יעמוד על הקווים - וינסה להוציא את המועדון, סוף סוף (מבחינתו), לדרך חדשה.

"אני כאן ככל שיצטרכו אותי", אמר קאריק במסיבת העיתונאים לקראת המשחק. "בין אם זה משחק אחד, שניים או יותר - אבל כרגע אני לא חושב על זה. אני לא יכול לראות מעבר למחר. אנשים אחרים מעורבים באשר לסוגיית המאמן, אני לא יכול להגיב על כך. זה אתגר עבורנו, כמובן. אנחנו צריכים להתרכז, זו זכות גדולה להיות במועדון הזה".

בצד המקצועי, שלושה שחקנים ייעדרו בוודאות - רפאל וראן ופול פוגבה הפצועים, ומייסון גרינווד שחולה בקורונה. אדינסון קבאני ולוק שואו נמצאים בספק. כריסטיאנו רונאלדו, שכבש חמישה מתוך שמונת השערים של יונייטד העונה באלופות, יצטרך להיות חד במיוחד - כדי להוביל את השדים האדומים לשלב הבא. אגב, שני הביקורים האחרונים של יונייטד בלה סרמיקה הסתיימו ב-0:0, תוצאה שעלולה לא להספיק לשדים האדומים במצב הזה.

מעבר לתגובות