בגלל המשבר עם נארה: איקרדי יפרוש?

הבקשה לגירושין והתרגיל שיפגע בזוגתו כלכלית. דרמה בפריז

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

פריז סן ז'רמן משופעת בכוכבים מהטופ העולמי ואפשר להגיד שמאורו איקרדי הוא אחד מהם. הוא הצעיד את אינטר לליגת האלופות אחרי שנים קשות וגם בבירת צרפת הצליח להטביע את חותמו, אבל יכול מאוד להיות שהדרך המרשימה שעבר בקריירה תסתיים בקרוב מאוד, ולא מסיבות מקצועיות.

  • 22:00, ישיר ב-5SPORT: פ.ס.ז' מול לייפציג

בימים האחרונים, איקרדי סובל ממשבר רציני במערכת היחסים שלו עם אשתו והסוכנת שלו וונדה נארה - אחת הדמויות הצבעוניות בכדורגל העולמי - זאת, לפי הדיווחים, משום שבגד בה עם צ'ינה סוארס, שחקנית וזמרת ארגנטינית וחברה של זוגתו. בתגובת לכך, כתבה נארה באינסטגרם: "עוד משפחה נהרסה בגלל ז**ה" ולאחר מכן פרסמה סטורי נוסף ללא טבעת הנישואין שלה עם הכיתוב: "אני אוהבת את היד שלי ככה, ללא טבעת".

כעת, דווח כי נארה כבר ביקשה להתגרש מאיקרדי, והוא בתגובה, עלול לעזוב את פ.ס.ז' ואף לפרוש מכדורגל. הסיבה לכך היא בין היתר בשל העובדה שנארה היא זו שאחראית על החתימה על החוזה של החלוץ בבירת צרפת ועזיבת הפריזאים תוביל להפרת החוזה ולנזקים כלכליים אדירים אותם תספוג בין היתר נארה. בינתיים, הארגנטיני נגרע מהסגל למשחק מול לייפציג באלופות וטרם ברור לכמה זמן ייעדר.

אין ספק שמערכת היחסים בין השניים נחשבת לפרובוקטיבית מאוד, במיוחד בהתחשב בעובדה שהחלה בכך שהרומן בין השניים התפתח עוד כשנארה הייתה זוגתו של מקסי לופס, שהיה חברו של איקרדי מימיהם בסמפדוריה. מאז, נארה הפכה כאמור לסוכנת של איקרדי, ביקרה את התנהלותה של אינטר בנוגע לחלוץ בפומבי וגם את חבריו לקבוצה, מה שהוביל בעבר לנישולו מתפקיד קפטן הנראזורי ולעזיבה לפ.ס.ז'.