לא עוצרת: הרצף המרשים של אייאקס נמשך

אלופת הולנד מתקרבת לשלב הבא באלופות. וגם: השיא של האלר

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

ממשיכה בתנופה. אייאקס עשתה צעד חשוב לעבר עליה לשמינית גמר ליגת האלופות עם 0:2 סולידי על בשיקטאש ביוהאן קרויף ארנה. סטיבן ברחהאוס וסבסטיאן האלר כבשו לאלופת הולנד שרושמת כבר שבעה ניצחונות רצופים בכל המסגרות.

אייאקס נמצאת בתקופה נפלאה ובמהלך שבעת הניצחונות שלה רשמה לא פחות מ-31 שערים, כשהיא סופגת שער בודד בלבד. החבורה של אריק טן האח כבשה בכל אחד מתשעת המשחקים שלה העונה בכל המסגרות. עוד מספרים מהערב:

סטיבן ברחהאוס מעורב לפחות בשער אחד בשמונת המשחקים האחרונים של קבוצתו ובסך הכל: 4 שערים ו-8 בישולים האחרונים. הרכש מפיינורד הפך לשחקן הרביעי של אייאקס שמבקיע בשני משחקים הראשונים באלופות, אחרי קווינסי פרומס, רפאל ואן דר וארט ויארי ליטמאנן. סבסטיאן האלר הוא החמישי שעושה זאת.

סבסטיאן האלר העלה את מאזנו לחמישה שערים בליגת האלופות - אף שחקן לא רשם כמות כזו של שערים בשני משחקים הראשונים במפעל. למרקו ואן באסטן, דייגו סימאונה, דידייה דרוגבה וארלינג הולאנד היו ארבעה בשלב זה.

לדושאן טאדיץ' יש 5 שערים ו-5 בישולים ב-10 משחקים העונה. יופי של פתיחה לקשר/חלוץ הסרבי. בסך הכל יש לטאדיץ' 8 שערים ו-12 בישולים ב-25 הופעות בליגת האלופות. מרשים.