צפו והצביעו: האם אטאלנטה קופחה מול ריאל מדריד?

פרוילר הורחק, גספריני זעם: "השופטים הרסו את המשחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

החלטה שתשנה את גורל שמינית גמר ליגת האלופות בין אטאלנטה לריאל מדריד כבר בדקה ה-17? הקבוצה מברגמו נותרה בעשרה שחקנים מוקדם במיוחד לאחר שרמו פרוילר הכשיל את פרלאן מנדי על סף הרחבה. השופט טוביאס שטילר החליט כי נמנע ממגן הבלאנקוס מצב לשער ודאי ולכן שלף לשווייצרי אדום.

מסתבר כי ההרחקה של פרוילר עוררה הדים באיטליה. אחרי המשחק, מאמנה של אטאלנטה, ג'אן פיירו גספריני היה נחרץ בעמדתו על הנושא: "חיכינו למשחק הזה ולא יכולנו לשחק אותו בצורה שרצינו. לא נהננו. הם (השופטים) הרסו את זה. היינו צריכים להגן ועשינו זאת טוב, אבל זה לא היה המשחק שרצינו".
 
גם מגנה של אטאלנטה, רפאל טולוי, סירב לקבל את החלטת השופטים: "לשחק נגד ריאל מדריד זה קשה. כשאתה בעשרה שחקנים זה אפילו עוד יותר. מבחינתי, האדום לא היה. כריסטיאן רומרו היה שם והכדור לא היה בכיוון השער".
 
לא רק באטאלנטה ביקרו את ההחלטה. גם מאמנה של ריאל מדריד בעבר, פאביו קאפלו, היה חד משמעי: "השופט הרס משחק יפה ומרתק. רציתי לראות אם הלחץ האישי שיפעיל גספריני על ריאל מדריד יצליח לו. פרוילר לא היה האחרון במהלך, מנדי הלך לרוחב בכלל. אני לא מבין את החלטת השופט, הוא הרס את המשחק לחלוטין".

מסכימים? הצביעו בסקר >>

מעבר לתגובות