"משחק משנה עונה": ההכנה של מכבי תל אביב לברסט

ההתלבטויות של דוניס בהרכב, שיחת המוטיבציה וההשלכות של התוצאה על עתידם של דן גלזר ויונתן כהן. האלופה מוכנה למפגש הערב, אך יודעת: "הפסד יחריף את המשבר כאן"

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הקרב של מכבי תל אביב על הכרטיס לפלייאוף של מוקדמות ליגת האלופות מול דינמו ברסט ייערך הערב (רביעי, 20:00), ובינתיים רב הנסתר על הגלוי בכל מה שקשור להרכב שיורגוס דוניס מתכנן להעלות. אתמול באימון הרבה המאמן להחליף שחקנים ולערוך שינויים, אבל נראה שאם ישוחק קו הגנה של חמישה שחקנים, אנריק סבוריט יהיה הבלם השלישי.

כמו כן, קיימת התלבטות בין מאור קנדיל לבן ביטון בנוגע לעמדת המגן הימני. אייל גולסה ודן ביטון בוודאות יהיו ב-11, וגם בהתקפה ניק בלקמן עדיין נלקח בחשבון, אך כן יש התלבטות בינו לבין איתי שכטר.

אחד השחקנים אמר: "קשה להעריך, אף אחד לא באמת יודע מי פותח. נצטרך לתת את הכל, כולם מבינים את חשיבות המשחק על כל העונה". אחרי האסיפה הסוערת בחדר ההלבשה בתום ה-2:2 מול בני יהודה בליגת העל, דוניס הרגיע את הרוחות בימים האחרונים ובעיקר עודד את השחקנים: "אני מאמין בכם, יש פוטנציאל גדול לסגל ואני בטוח שנעבור שלב".

מעבר להיבט הכלכלי והכסף שייכנס ויתרום להבאת זרים חדשים טובים, ישנה תמימות דעים בקבוצה שהעפלה לשלב בתים באירופה תשכנע את דן גלזר ויונתן כהן להישאר במכבי. בסביבת הקבוצה אמרו: "המשחק הזה יכול לשנות מומנטום גם בליגה. לא קרה כלום, שום דבר לא גמור, הכל בהתחלה. אבל הפסד יחריף את המשבר שאנחנו עוברים".

ההרכב המשוער: דניאל טננבאום; מאור קנדיל (בן ביטון), איתן טיבי, שרן ייני, אנריק סבוריט, אופיר דוידזאדה; דן גלזר, אייל גולסה, דן ביטון; יונתן כהן וניק בלקמן (איתי שכטר).

בלקמן, יפתח מול ברסט? (דני מרון)
בלקמן, יפתח מול ברסט? (דני מרון)
מעבר לתגובות