זייש: "אני מאשים את עצמי על ההחמצות"

אייאקס בהלם מההדחה. דה ליכט: "סיוט". טן האח: "זה היה אכזרי. החלום שלנו התרסק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

היא הייתה הקבוצה המפתיעה ביותר בליגת האלופות העונה, אבל אייאקס גם חתומה על אחת ההתרסקויות הגדולות שנראו במפעל בשנים האחרונות. ההולנדים כבר ניצחו 0:1 בלונדון והובילו 0:2 ביוהאן קרויף ארינה במחצית, אבל שלושער של לוקאס מורה סידר לטוטנהאם 2:3 וגרם להם להיפרד בחצי גמר המפעל.

"זה היה פשוט אכזרי. היה לנו קמפיין פשוט מדהים ועשינו עבודה מצוינת, כבר כמעט היינו שם, אבל החלום שלנו התרסק", אמר אריק טן האח שלא הצליח להסתיר את האכזבה שלו. "שחקני טוטנהאם נלחמו כמו אריות והיה מאוד מר לספוג את השער הזה בדקה האחרונה למשחק".

כנשאל מה למעשה לא עבד לאייאקס, ענה טן האח בכנות: "זה פשוט לא משנה עכשיו. לא נוכל לחשוב על זה ביומיים הקרובים, אבל השחקנים יהיו חייבים להרים את עצמם. אוטרכט מחכה לנו בראשון ואנחנו קרובים מאוד לסיים עונה מצוינת עם אליפות".

"זה סיוט, זה חלום שהשתבש", הכריז מתיס דה ליכט, שכבש את שער היתרון עבור אייאקס. "שיחקנו טוב במחצית הראשונה, הכל הלך לכיוון שלנו, אבל לא שמרנו על אותו לחץ במחצית השנייה. סידרנו לטוטנהאם שערים מטופשים. היינו כל כך קרובים ופתאום הכדור נכנס פנימה. לא ייאמן".

חאכים זייש ככל הנראה לא יצליח להירדם בתקופה הקרובה: "הייתי יכול לכבוש, זה פגע בקורה. לפחות אחד מהמצבים שלי היה צריך להיכנס. ככה זה היה נגמר. זה פגע בנו קשות. אני מאשים את עצמי על זה".

מעבר לתגובות