התמונה הושלמה: כמה קהל יהיה ביורו?

מסביליה ועד בודפשט. זה מה שצפוי לאוהדים בקיץ הקרוב

תגיות: יורו 2020

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אופ"א אישרה היום (שישי) כי 11 ערים יארחו את יורו 2020. זה נעול, חתום וגמור. סביליה החליפה את בילבאו ואילו סנט פטרסבורג לקחה על עצמה עוד משחקים במקום דבלין בשלב הבתים. וומבלי זכתה במשחק נוסף בשמינית הגמר וכך זה יראה. יש לציין כי בכל המגרשים יהיו קהל, כפי שהבטיחה אופ"א.

בודפשט היא העיר היחידה שתאפשר כניסה של 100 אחוז תפוסה, כלומר 67 אלף אוהדים. באקו וסנט פטרסבורג טוענות כי יאכלסו 50 אחוז תפוסה (בין 32 ל-34 אלף איש), כאשר בחצאי הגמר והגמר בלונדון ייתכן כי המספרים יהיו בין 50 ל-66 אחוזי תפוסה (45-60 אלף), אך בשלב הבתים רק 25 אחוז (22.5 אלף). בשאר הערים (קופנהגן, גלזגו, מינכן, אמסטרדם, רומא, סביליה ובוקרשט) בין 20 ל-30 אחוזי תפוסה. כך זה יראה:

יש לציין כי תשע ערים תארחנה ארבעה משחקים (שלושה בבתים ועוד משחק בשמינית או ברבע גמר הטורניר), למעט שתיים. לונדון תארח לא פחות משמונה משחקים (שלושה בבתים, 2 בשמינית, 2 חצאי גמר ומשחק הגמר ב-11 ביולי), ואילו סנט פטרסבורג תארח שבעה (שישה בשלב הבתים ועוד אחד ברבע הגמר).

בית 1: איטליה, טורקיה, ווילס ושוויץ ישחקו ברומא ובאקו.
בית 2: רוסיה, דנמרק, בלגיה ופינלנד ישחקו בסנט פטרסבורג וקופנהגן.
בית 3: הולנד, אוסטריה, אוקראינה וצפון מקדוניה ישחקו באמסטרדם ובוקרשט.
בית 4: אנגליה, סקוטלנד, קרואטיה וצ'כיה ישחקו בלונדון וגלזגו.
בית 5: ספרד, פולין, שבדיה וסלובקיה ישחקו בסביליה וסנט פטרסבורג.
בית 6: גרמניה, צרפת, פורטוגל והונגריה ישחקו במינכן ובודפשט.

משחקי שמינית הגמר יתקיימו בלונדון (שני משחקים), קופנהגן, אמסטרדם, בוקרשט, בודפשט, סביליה וגלזגו. משחקי רבע הגמר ברומא, מינכן, סנט פטרסבורג ובאקו. חצאי גמר בלונדון והגמר גם כן בלונדון.

7 משחקים ברוסיה (getty)
7 משחקים ברוסיה (getty)

 

מעבר לתגובות