קסיאס יפרוש ויצטרף לצוות האימון של פורטו

בספרד נטען שהתקף הלב השפיע על השוער, הוא הכחיש בטוויטר

תגיות: איקר קסיאס

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

כחודש וחצי אחרי שעבר התקף לב מפתיע באימון הקבוצה ונותח בדחיפות כשהוא בן 37 בלבד, העיתונים בספרד דיווחו היום (חמישי) באופן רשמי שאיקר קסיאס לא יחזור לשחק יותר כדורגל. ההודעה הרשמית על פרישתו של שוער פורטו בארבע השנים האחרונות צפויה לצאת בימים הקרובים.

כזכור, בתחילת מאי סגנית אלופת פורטוגל עברה רגעים של חרדה כאשר השוער הוותיק התלונן על כאבים בחזה במהלך האימון והובהל מיידית לבית החולים על מנת לעבור צנתור. קסיאס אמר אחרי האירוע: "זה היה מפחיד, אבל יצאתי עם כוחות מחוזקים".

ע"פ הדיווחים, הדרקונים כבר התחילו לחפש אחר מחליף ושמו של ג'אנלואיג'י בופון, ששוחרר מפ.ס.ז', הגיע לשולחנו של פינטו דה קוסטה, נשיא פורטו. בכל מקרה, במועדון לא מתכוונים להיפרד מקסיאס וכבר הציעו לו תפקיד בצוות הניהולי של המועדון בארוחה שהתקיימה בינו לבין דה קוסטה במהלך השבוע האחרון.

קסיאס מצידו, הכחיש את השמועות בטוויטר וצייץ מחדש את דבריו מלפני חודש: "יהיה יום בו אצטרך לפרוש. תנו לי להודיע את הבשורה כשיגיע הרגע. כרגע הכל רגוע".

במידה והפרישה אכן תתממש, קסיאס יסיים קריירה ארוכת שנים בריאל מדריד ופורטו, כאשר בתיק גבו שני זכיות ביורו, מונדיאל אחד, שלוש זכיות בליגת האלופות וחמש אליפויות ספרד עם הבלאנקוס.

הוסף תגובה