הקלה בארגנטינה: ליונל סקאלוני שוחרר מביה"ח

מאמן האלביסלסטה נפגע בזמן שרכב על אופניו במאיורקה על ידי נהג שנסע לאחור. הוא הובהל לבית חולים קרוב כשהוא סובל מחבלות בפנים ושב לביתו לאחר מספר שעות בלבד

א א א א (שנה גודל)
ארגנטינה יכולה להיות רגועה (GETTY)
ארגנטינה יכולה להיות רגועה (GETTY)
תחילת כתבה

שעות של דאגה ממשית עברו על ארגנטינה. מאמן הנבחרת ליונל סקאלוני נדרס היום (שלישי) בזמן שרכב על אופניים במאיורקה. הוא הובהל לבית החולים כשהוא נמצא במצב קשה וסובל מחבלות רבות בראש ובגפיים ושוחרר לביתו אחרי שעבר טיפול בן מספר שעות. "אני מודה על כל הודעות הדאגה שקיבלתי. חוזר הביתה", צייץ.

לפי הדיווחים בכלי התקשורת בספרד, סקאלוני רכב על אופניו צמוד למדרכה ולפתע הגיח רכב שנסע לאחור ופגע בו. מאמן ארגנטינה נפל עם ראשו קדימה היישר למדרכה מה שגרם לו חבלה קשה בראש וגם בידיים. הוא הועבר לבית חולים במאיורקה המתמחה בטראומות מסוג זה, וכעת נראה שמצבו השתפר ושוחרר כעבור מספר שעות בלבד.

נבחרת ארגנטינה היא המשרה הראשונה של סקאלוני בתור מאמן ראשי. הוא שימש כעוזר מאמנו של חורחה סמפאולי ב-2016/17 בסביליה ולאחר מכן שימש כעוזרו גם בשורות האלביסלסטה וירש את מקומו כמאמן זמני אחרי הכישלון במונדיאל ברוסיה. לאחרונה, הפך למאמן קבוע והיה אמור להכין את הנבחרת למשחקי הקופה אמריקה ביוני הקרוב.

בתור שחקן, סקאלוני עבר בשלל קבוצות, גם במאיורקה בה שיחק בהשאלה בעונת 2018/09. הקבוצה איתה מזוהה יותר מכל היא דפורטיבו לה קורוניה בה שיחק מ-1998 עד ל-2006, זכה איתה באליפות הליגה הספרדית ב-1999/00 ובגביע המלך ב-2001/02. בין היתר שיחק גם בלאציו ובווסטהאם, איתה הגיע לגמר הגביע האנגלי יחד עם יוסי בניון.

מעבר לתגובות