"אפילו בני שאל למה לא רוצים אותי בנבחרת"

מסי שבר שתיקה: "התקשורת מסיתה. אשמח לסיים קריירה בארגנטינה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
(getty, Quality Sport Images)
(getty, Quality Sport Images)
תחילת כתבה

בברצלונה ליונל מסי נחשב בעיני רבים לאלוהים. השחקן הוביל את הקבוצה לכל תואר אפשרי, ממשיך לשבור שיאים ולהציג יכולות ששומרות על כל האוהדים פעורי פה בלי הפסקה. אבל הסיפור של הפרעוש עם נבחרת ארגנטינה הוא שונה, שכן דווקא שם, במדים של ארץ הולדתו, הפנומן ספג לאורך השנים לא מעט ביקורות. היום (שישי) מסי שבר שתיקה והתראיין לגבי הביקורות הללו, בלי מעצורים.

"אמרו בתקשורת המון שקרים עליי. אמרו שאני מנהל את ההתאחדות הארגנטינית. לא ייחסתי לזה חשיבות בהתחלה, הייתי צריך פשוט לעבוד רגיל כל יום. אני כל פעם חוזר לנבחרת כי אני רוצה לזכות איתה במשהו. כשהחלטתי הפעם לחזור היו הרבה אנשים שמכירים אותי שהתנגדו ואמרו לי שאני משוגע, גם חברים וגם המשפחה".

"אפילו הבן שלי שרק בן 6 וכבר מבין בדברים האלה שאל אותי: 'למה הם הורגים אותך בארגנטינה? למה הם לא רוצים אותך בנבחרת?', ואז אני אומר לו שיש גם אנשים שדווקא אוהבים אותי וכן רוצים שאשחק. זה קשה ומכעיס שיש הסתה ושקרים כלפיי, ובצורה כל כך שלווה ורגועה התקשורת פשוט מנחיתה פצצות".

"אני לא צריך להוכיח שום דבר לאף אחד, אני לא אגיד בכוח שאני אוהב את הנבחרת. קשה להנות מכל הדברים שמתרחשים בסביבה של הנבחרת. אומרים למשל שאני מחליט לגבי הרכבים לפי מי חבר שלי ומי לא. חושבים שבגלל זה אולי קון (אגוארו) הרבה על הספסל. אם זה היה תלוי בי, הוא היה פותח בכל משחק. אבל אני אף פעם לא מתערב".

"אם היינו מנצחים את הגמר במונדיאל בברזיל, הכל היה שונה עבורנו. אולי היחסים שלנו עם התקשורת היו צריכים להתנהל אחרת בכל התקופה שבאה לאחר מכן. לא רצינו לדבר. הנבחרת צריכה להיות מעל הכל. עשינו מה שיכולנו במונדיאל ובגביעי הקופה אמריקה. בכל מקרה, אלה שלא רוצים אותי בנבחרת, יצטרכו להחזיק מעמד עוד קצת. אני כעת החדש בנבחרת, אני זה שצריך להתאים את עצמי".

"אשמח לסיים את הקריירה שלי בארגנטינה, אבל זה לא קל כל כך. אשמח לקבל טעימה מלשחק בניואלס, אבל למען האמת אני בכלל לא יודע מה יקרה. מאנו ג'ינובילי? זה ממש חבל לראות ששחקן אגדה כמוהו מסיים לשחק. לדעת שלא נוכל יותר לקבל משחקים שלו ב-NBA או בנבחרת זה מעציב".

הוסף תגובה