בנתניה מאוכזבים ממגן הרכש בורחה הררה

הספרדי יקבל הזדמנות נוספת. אי הכללת אולסק בסגל מקצועית

תגיות: מכבי נתניה

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

במכבי נתניה ינצלו את הפגרה כדי להכניס לכושר את בורחה הררה, שעד עכשיו מאכזב מאוד את הצוות המקצועי. לשחקן ינתנו הזדמנויות נוספות להרשים אבל נכון לעכשיו, בן תורג'מן שהגיע על תקן מחליף, תפס מקום ב-11 של היהלומים ואמור להמשיך בהרכב גם במשחק הליגה הקרוב אחרי הפגרה מול בני יהודה בבלומפילד.

בנוסף, במועדון הבהירו הבוקר (שלישי) כי העובדה שניקו אולסק לא נכלל בסגל בשני המשחקים האחרונים, נובעת אך ורק מרקע מקצועי ואין קשר לכך שהשחקן מחזיק בחוזה גבוה ולא נחשב לשחקן הרכב. "נכון לעכשיו אנחנו מריצים את אלמוג כהן וסתיו פיניש, בהמשך דברים יכולים להשתנות" אמרו במועדון. מנגד, שחקנים בקבוצה טענו כי היכולת של אולסק במשחק נגד ק"ש בגביע הטוטו והעובדה כי לא משמש כינור ראשון, משפיעים גם על מצב רוחו של השחקן.

בנתניה ינצלו את הפגרה כדי להעניק מנוחה לשחקנים שלא בכשירות מלאה, כמו אלמוג כהן שסובל מכאבים בברך וגולן אלקסלסי שיחזור לאימונים מלאים. בסוף השבוע יקבלו במועדון החלטה אם להאריך את החוזה של רז כרמי שהרשים בגביע הטוטו. כמו כן, במועדון מתלבטים אם להשאיל את השוער הצעיר לקבוצה בליגה הלאומית או להשאירו כשוער שלישי. גיא מלמד שלא שותף בניצחון על נס ציונה בשל הרחקה יחזור לסגל לקראת המשחק הקרוב.

תורג'מן. תפס מקום בהרכב (אלן שיבר)
תורג'מן. תפס מקום בהרכב (אלן שיבר)
אולסק. דברים יכולים להשתנות (דני מרון)
אולסק. דברים יכולים להשתנות (דני מרון)
בנושא אחר, היום נחתם הסכם שיתוף פעולה בין הקבוצה לבין יחידת הספורט במחלקה האורתופדית בביה"ח לניאדו שבעיר. ביחידת הספורט, בניהולו של ד"ר עופר זקס, מתבצעים כיום טיפולים וניתוחים תוך שימוש בציוד המוביל בעולם, ובמסגרת ההסכם ביה"ח ישתף פעולה עם הצוות הרפואי של נתניה.

מנכ"ל הקבוצה, ניב גולדשטיין אמר לאחר החתימה: "שיתוף הפעולה מצביע על המשך ההתקדמות המקצועית והשיווקית שהמועדון עובר בארבע העונות האחרונות. זהו חיבור בין שני מותגים בצמיחה מתמדת, השואפים להגיע לפסגה, כל מותג בתחומו".
"שני מותגים בצמיחה". הצדדים חתמו על ההסכם (באדיבות מכבי נתניה)
"שני מותגים בצמיחה". הצדדים חתמו על ההסכם (באדיבות מכבי נתניה)
מעבר לתגובות