המועמד למכבי, לורנס, נמצא חיובי לקורונה

דיווח: בלם ווילס ואנדרלכט שסומן ע"י האלופה נדבק בנגיף

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שספגה לא פחות מארבעה שערים בשני המחזורים הראשונים של עונת 2020/21 (בעונה החולפת היא ספגה את הראשון רק במחזור ה-14), מכבי תל אביב מבינה כי היא זקוקה לחיזוק במרכז ההגנה, והשם החם הוא ג'יימס לורנס, בלמה של נבחרת ווילס. אחרי שדן גלזר אובחן הערב (חמישי) כחיובי לנגיף הקורונה, גם המועמד לצהובים לורנס, נמצא חיובי לנגיף, כך דווח בבלגיה.

השחקן, שצפוי לעזוב את אנדרלכט, יוכל להגיע בהעברה חופשית, ונמצא ברשימות של יורגוס דוניס, אך הממצאים החדשים עלולים לעכב את ההחתמה שלו. במקביל, גם קיריאקוס פאפאדופלוס, הבלם היווני ששוחרר לאחרונה מהמבורג, סומן לאחרונה כמועמד לחזק את מרכז ההגנה של האלופה.

אם השם של ג'יימס לורנס נשמע לכם מוכר, הרי שזה לא במקרה. בלמה של נבחרת וויילס הוזכר במהלך הקיץ כמועמד להצטרף למכבי חיפה של ברק בכר, והוא אף ניהל עימה שיחות, אך זו בחרה לבסוף לצרף את הבלם הסרבי בוגדן פלאניץ'.

ג'יימס לורנס בן ה-28 גדל באקדמיה של ארסנל, ומשם עבר לק.פ.ר, הארלם ההולנדית, אייאקס, ספרטה רוטרדהם ו-וואלויק. את החוזה המקצועני הראשון קיבל בטרנצ'ין הסלובקית, במדיה רשם 86 הופעות וכבש 5 שערים. ב-2018 הוא נרכש מארנדרלכט ושיחק שם עונה, לפני שאשתקד הושאל לסנט פאולי. בליגה השניה בגרמניה רשם 14 הופעות וכבש שער אחד. כמו כן, רשם הבלם המתנשא לגובה של 1.87 מטרים 5 הופעות בנבחרת ווילס, ואף נכלל בסגל למשחק האחרון של הנבחרת.

היה בשיחות גם עם מכבי חיפה. לורנס (getty)
היה בשיחות גם עם מכבי חיפה. לורנס (getty)
מעבר לתגובות