בני יהודה בטירוף: "לא קל לתת הצגה בטרנר"

במועדון מרוצים משיטת ארבעה בלמים, מחמאות לעמית זנטי ודור כוכב על הופעתם

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בבני יהודה לא נרגעו מהניצחון הנהדר על הפועל באר שבע. הזהובים לא ציפו לחזרה כל כך טובה מהפגרה, כשאת מרבית המחמאות קיבל כובש הצמד, עמית זנטי. כמו כן, גם בפן המקצועי, אבוקסיס קיבל שבחים על כך שבחר להישאר עם מערך של ארבעה שחקני הגנה.

בבוקר שאחרי ההתמודדות בטרנר, בבני יהודה היו מרוצים ממספר שחקנים, כשבראשיתם, גיבור הערב, זנטי, עליו אמר יוסי אבוקסיס: "במחצית אמרתי לו שהוא עושה דברים יפים אבל לא מספיק חכם במסירה האחרונה ובבעיטה לשער. הוא שיפר את זה בצורה נהדרת במחצית השנייה". חוץ מאקס מכבי חיפה, בקבוצה התלהבו מאוד גם מהופעתם של דור כוכב, שבישל את שער השוויון, וממוחמד הגאדיר.

גם מאמן הקבוצה, קיבל לא מעט שבחים, בעיקר על כך שבחר להישאר במערך של ארבעה בהגנה ולא חזר לשלושה בלמים. שחקן בקבוצה אמר לאחר המשחק: "חזר לנו הביטחון בצורה בלתי רגילה. לא פשוט להגיע לטרנר ולתת הצגה במחצית השנייה, אנחנו במקום טוב למרות כל הדיבורים מסביב".

למרות הניצחון, לקבוצה אין יותר מדי זמן לחגיגות, כיוון שכבר בעוד יומיים (שלישי) תפגוש את הפועל רעננה. חניכיו של יוסי אבוקסיס, ירצו להשלים ניצחון שלישי ברציפות ומשחק רביעי ללא הפסד נגד האחרונה בטבלה, ולשפר עמדות בחלק העליון של הטבלה.

אבוקסיס, קיבל שבחים (ברני ארדוב)
אבוקסיס, קיבל שבחים (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות