רכש כפול: קסייה וכריסטנסן חתמו בברצלונה

הקשר מחוף השנהב והבלם של צ'לסי יחזקו את הסגל של הקטאלונים

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
פרנק קסייה במדיו החדשים (FC Barcelona)
פרנק קסייה במדיו החדשים (FC Barcelona)

זה כבר היה ידוע, אבל עכשיו זה רשמי. פרנק קסייה חתם היום (שני) רשמית בברצלונה ל-4 שנים. הוא צפוי להרוויח 6.5 מיליון יורו לעונה. בהמשך, הודיעה ברצלונה על החתמתו של אנדראס כרסיטנסן, החתמה שהייתה ידועה למעשה כבר מחודש מרץ, כאשר הדני החליט לא להאריך חוזה בצ'לסי. הבלם ה-26 חתם אצל הקטאלונים עד 2026 ויחזיק בסעיף שחרור של 500 מיליון יורו.

 

אחרי ארבע שנים במילאן, הקשר בן ה-25 סיים את חוזהו בשורות הרוסונרי והגיע לברצלונה בהעברה חופשית. הוא חתם על חוזה עד 2026, כשסעיף השחרור שלו עומד על 500 מיליון יורו. כזכור, הידיעה על הסיכום בבארסה הגיעה עוד באמצע העונה האחרונה, כשהיה ידוע שלא ימשיך בשורות אלופת איטליה. קשר נבחרת חוף השנהב היה מבוקש על ידי מספר גדולות ברחבי, אך לבסוף בחר בקבוצה הקטאלונית. הצגתו הרשמית תתרחש ביום שישי הקרוב.

כאמור, קסייה חווה תקופה מצוינת באיטליה, כשבעונה האחרונה הישגיו בשורות מילאן הגיעו לשיא חדש עם הזכייה ההיסטורית בסקודטו אחרי 11 שנות בצורת. הוא שותף ב-36 משחקים בכל המסגרות, רשם בישול ו-7 שערים, כולל אחד במשחק האליפות נגד ססואולו.

בדומה להחתמתם של ממפיס דפאי ואריק גרסיה בעונה שעברה, הבאתו של פרנק קסייה ממשיכה במדיניות של ברצלונה במציאת שחקנים חופשיים ויצירת סיכום מוקדם עימם בכדי להבטיח את הצטרפותם לעונה הבאה. הבא בתור שצפוי להיות מוצג בשורות המועדון הקטאלוני הוא הבלם אנדראס כריסטנסן שהיה שייך לצ'לסי.

פרנק קסייה. מגיע לברצלונה (GETTY)
פרנק קסייה. מגיע לברצלונה (GETTY)
מעבר לתגובות