"ברצלונה צריכה 500 מ' יורו כדי להינצל"

סגן הנשיא לעניינים כלכליים מודאג. בספרד קבעו: "הדרמה בעיצומה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(GETTY)
(GETTY)

המשבר הכלכלי של ברצלונה עדיין לא חלף ו"הדרמה של הקטאלונים עוד בעיצומה", כך משוכנעים בספרד. המועדון הקטאלוני, שצבר חובות קשים בחשבונו במהלך השנים האחרונות של ג'וזפ מריה ברתומאו, עוד חולם לשוב לימי הזוהרים שחווה ממש לא מזמן, ובינתיים ממשיך לנסות לאושש את הקופה שלו. בינתיים, נראה שיש עוד דרך ארוכה עד לשם, וכעת אדוארד רומאו, סגן הנשיא לעניינים כלכליים שפך מעט אור על המצב, שעדיין קשה.

"הנתון שעושה את רוב הנזק הוא חוסר האיזון בתקציב", סיפר, "אנחנו נמצאים בחובות של 500 מיליון יורו ואם לא נפעל עוד 150 מיליון של הפסדים עלולים להתווסף. כבר אמרתי את זה בעבר, אם מישהו רוצה לעשות אותי שמח אז שיביא 500 מיליון, זה מה שברצלונה צריכה בשביל להינצל".

"אחרי שלוש שנים רצופות עם הפסדים, עכשיו אנחנו חייבים להפוך את המצב", המשיך, "חשוב שנשדר לשוק שכשאנחנו אומרים משהו, אנחנו גם עושים אותו. זה ייתן לנו אמינות לתחזיות העתידיות שלנו".

כידוע, המטרה הגדולה של ברצלונה בימים אלה הוא לא אחר ממי שקרע רשתות במדי באיירן מינכן במהלך השנים האחרונות, רוברט לבנדובסקי, שמעוניין מאוד להגיע לבלאוגרנה. "משהו מת בי", סיפר לבנדובסקי. "אני רוצה לעזוב את באיירן כדי להחזיר קצת רגש לחיים שלי", הוסיף החלוץ שהצהיר באופן ברור היכן הוא רוצה לשחק. "שום הצעה לא מעניינת אותי מלבד זאת של ברצלונה", אמר, אך בשלב זה ישנם קשיים במו"מ.

"הדרמה בעיצומה" (GETTY)
"הדרמה בעיצומה" (GETTY)
מעבר לתגובות