רוברט לבנדובסקי: "רק ההצעה מברצלונה מעניינת אותי"

החלוץ התבטא: "משהו מת בתוכי. רוצה לעזוב את באיירן כדי לחזור ולהתרגש"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

הקיץ של רוברט לבנדובסקי ממשיך להיות אחד ממוקדי העניין המרכזיים בכדורגל האירופי. בראיון בארצו, חלוצה של באיירן מינכן ונבחרת פולין העביר מסרים ברורים לגביי עתידו בשורות המועדון הגרמני.

"אני רוצה לעזוב את באיירן מינכן אחרי שנים בהן נתתי את הטוב ביותר שלי למועדון", סיפר לבנדובסקי בראיון לפודקאסט בפולין. "זהו הפיתרון הטוב ביותר עבור שני הצדדים", הוסיף החלוץ שכבש 50 שערים ב-45 הופעות בכל המסגרות העונה בשורות הבווארים.

אין ספק כי לבנדובסקי הוא אחד השחקנים הגדולים בתולדות באיירן מינכן. עם 344 שערים ו-72 בישולים ב-373 משחקים בקבוצה מאז עונת 2014/15, נראה כי הפולני הגיע לאיזשהו מיצוי בשורות האלפוה הגרמנית, והוא גם לא מסתיר את זה.

"משהו מת בי", סיפר לבנדובסקי. "אני רוצה לעזוב את באיירן כדי להחזיר קצת רגש לחיים שלי", הוסיף החלוץ שהצהיר באופן ברור היכן הוא רוצה לשחק. "שום הצעה לא מעניינת אותי מלבד זאת של ברצלונה", אמר, אך בשלב זה ישנם קשיים במו"מ.

אחד מחברי הדירקטוריון של באיירן, אולי האנס התבטא באופן ברור בנוגע לעמדת המועדון בנושא עזיבתו של לבנדובסקי: "תמיד אמרתי שאם לא משיג אלטרנטיבה שיכולה להיכנס לנעליו בצורה כזו או אחרת - מה שנראה מורכב בשלב זה - אז בהחלט אתמוך בכך, כמו כל אחד אחר במועדון, שהוא יישאר לעונה נוספת אצלנו".

רוברט לבנדובסקי. בדרך החוצה מבאיירן (GETTY)
רוברט לבנדובסקי. בדרך החוצה מבאיירן (GETTY)
מעבר לתגובות