פדרי: "נבחנתי בריאל, אמרו שאני לא ברמה"

קשר בארסה סיפר שהיה קרוב ליריבה: "התאמנתי שם שבוע בקור"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

למרות שהוא פצוע בתקופה האחרונה, פדרי הוא אחת מנקודות האור של ברצלונה בשנה האחרונה, ויכולתו הנהדרת במדי הבלאוגרנה ובנבחרת ספרד קיבלה לאחרונה חותמות בדמות זכייה בגולדן בוי ובפרס קופה של פראנס פוטבול. בראיון למגזין הצרפתי, הוא סיפר שהיה קרוב בעבר דווקא ליריבה הגדולה, ריאל מדריד. "בלי לאס פלמאס, לא הייתי עומד פה ומדבר איתכם. הייתי בשבוע מבחנים בריאל מדריד התאמנתי בקור, אבל הם אמרו לי שאני לא ברמה. אז הלכתי ללאס פלמאס בגיל 15, במה שהיה בחירה טבעית מבכל הבחינות, כי כל ילד מהאיים הקנריים חולם לשחק שם".

"זאת הקבוצה הכי חשובה יחד עם טנריפה" סיפר על המשך המסע שלו. "שתיהן גם הצליחו אז בליגה השנייה, וזה היה טוב אם אחת מהן הייתה עולה ליגה ויכולתי לשחק בבית. למדתי שם המון וכשהגעתי לגיל 16 ונכנסתי לכדורגל המקצועני, זה היה חשוב שליוו אותי. לפפה מל היה חלק גדול בתהליך. הליגה השנייה בספרד קשה מאוד, זה כדורגל אחר: חזקה יותר, פיזית יותר ואין לך את הכדור כמו בלה ליגה או בספרד. אני חושב שצריך לציין את השיפור שעשיתי בצד ההגנתי, צברתי שם ניסיון".

על הזכייה בפרס קופה אמר: "זה פרס על העבודה הטובה שעשיתי לאורך השנה, זה מדהים לזכות, אבל התארים הקבוצתיים חשובים יותר. אני מקווה שזאת רק תהיה ההתחלה, זה כבוד לרשת מפלצות כמו אמבפה ודה ליכט"

הקשר הפצוע, שעדיין לא עמד לרשותו של צ'אבי, משוכנע הקבוצה תשתפר עם המאמן החדש ונשכר באחד הרגעים המיוחדים מבחינתו: "המשחק בטורינו נגד יובנטוס ימשיך להיות מיוחד, כי פתחתי פעם ראשונה בליגה האלופות, ומעל זה ניצחנו ולקבוצה היה משחק גדול. רגע נוסף היה לשחק עם ליאו מסי, קל להנות מזה. בכל פעם ששיחקתי איתו, חיפשתי אותו. אתה לא שואל את עצמך שאלות, אותה יודע שהוא יעשה את הדברים טוב מאוד".

פדרי עם אמבפה. גאה לרשת את הצרפתי (Getty)
פדרי עם אמבפה. גאה לרשת את הצרפתי (Getty)
מעבר לתגובות