סיבה לדאגה: סאביץ' בספק לריאל ופורטו

בלם אתלטיקו נפצע והוחלף, אכזבה מההפסד למאיורקה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(getty)
(getty)

המאמץ של אתלטיקו מדריד לשמור על הכתר נתקל, שוב, במכשול: הערב (שבת), הקולצ'ונרוס הפסידו בבית 2:1 למאיורקה, במה שבסך הכל היה ההפסד השני שלהם העונה, אבל הרחיק אותם מאוד מהמקום הראשון, והפיל אותם מחוץ לארבע הראשונות בליגה הספרדית.

אבל החדשות הרעות באמת עלולות להגיע מכיוונו של מי שכמעט ולא נטל חלק במשחק: סטפן סאביץ', הבלם המונטנגרי נפצע בגבו, והוחלף כבר אחרי 11 דקות. ע"פ הערכות, הפציעה בגב ממנה סובל הבלם מצריכה מנוחה של שבועיים או שלושה.

סאביץ' נמצא בספק גדול למה שהוגדר "השבוע שיכריע את העונה של אתלטיקו" - המשחקים מול פורטו באמצע השבוע, ראש בראש על הכרטיס לשמינית גמר ליגת האלופות, והדרבי מול ריאל מדריד, שעלול להיות הסיכוי האחרון של אתלטיקו להצטרף למאבק האליפות בספרד.

"קשה למצוא הסבר לדבר שחוזר על עצמו", סיכם המאמן דייגו סימאונה את המשחק מול מאיורקה, "אנחנו אחראים למה שקרה, ונצטרך לבדוק מה עשינו נכון ומה לא. הם כבשו שני שערים בשתי בעיטות לשער, זה דבר שקודם לא קרה". באשר לספיגת השערים מהמצבים הנייחים ענה: "אני דורש יותר ריכוז. זה היה טוב בתחילת המחצית השנייה, אנחנו לא יודעים איך לשלוט במשחק בדקות האחרונות. יש שתי אפשרויות להתמודד עם המצב: אחת היא להתחשל, והשנייה להיכנס לדיכאון. אני בוחר בראשונה".

ובתוך האווירה הזאת, אתלטיקו תעלה למשחק חשוב מאוד: ביום שלישי היא תתארח בדרגאו מול פורטו, בידיעה שהיא חייבת ניצחון כדי להעפיל לשלב הבא בליגת האלופות, וגם אז - היא אינה תלויה רק בעצמה (אלא גם בתוצאה של מילאן, שתשחק במקביל מול ליברפול). "אני סומך על הסגל הזה", אמר סימאונה, "ועל צוות האימון הזה שיוכל לעבוד עם השחקנים, ולהתרכז מחדש בדרך שלנו".

מעבר לתגובות