עלה ביוקר: הסכום שיקבל קומאן מברצלונה

ההולנדי המפוטר יפוצה ב-10 מיליון יורו עד לסוף השנה. צ'אבי: "יש לנו כוח אש בהתקפה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

עלה לה ביוקר. לפי דיווח ב"ספורט" הספרדי, ברצלונה ורונלד קומאן הגיעו לסיכום על סכום הפיצויים שיקבל המאמן ההולנדי אחרי שפוטר בסוף אוקטובר האחרון.

קומאן, לו נותרה שנה שלמה בחוזה בשורות הקטאלונים, יקבל את מלוא הסכום שחייבת לו ברצלונה - 10 מיליון יורו. בנוסף למאמן, גם עוזריו הנריק לארסון ואלפרד שרודר זכו לפיצויים מלאים. המועדון התייחב להעביר לצוות את הכספים עד ל-31 בדצמבר, 2021.

כזכור, המאמן ההולנדי עזב את נבחרת הולנד כדי לעמוד על הקווים בקאמפ נואו, ייזכר רבות בעקבות הכישלון המקצועי בשורות הקטאלונים. תחת פיקודו מאז אוגוסט 2020 ועד לאוקטובר 2021, זכתה ברצלונה רק בתואר אחד - גביע המלך.

רונלד קומאן. התקופה שלו בברצלונה לא תיזכר כמוצלחת במיוחד (GETTY)
רונלד קומאן. התקופה שלו בברצלונה לא תיזכר כמוצלחת במיוחד (GETTY)

בינתיים, צ'אבי, מאמן בארסה, התייחס לבעיות בהתקפה: "בסך הכל אני מרוצה ממה שראיתי עד עכשיו מהשחקנים. אנחנו צריכים להשתפר בשליש האחרון של המגרש ונעבוד על זה באימונים. יש לנו כוח אש בהתקפה, ראיתי את זה באימונים".

בארסה מדורגת במקום השביעי בטבלה עם 20 נקודות במאזנה, 10 פחות מהמוליכה ריאל מדריד. הקטאלונים לא הפסידו ב-24 המשחקים האחרונים לצוללת הצהובה, שמדורגת במקום ה-12 בלבד (16 נקודות). לפני המפגש מול ויאריאל, צ'אבי פירסם סגל יחסית מלא ללא פדרי שעדיין פצוע.

מעבר לתגובות