"צריכה להתחיל מחדש": אכזבה מאתלטיקו

ביקורת כלפי גריזמן וסוארס, וגם: הנתונים המדאיגים בהתקפה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בעולם המוזיקה נהוג לדבר על "תסמונת האלבום השני", ובמקביל לכך - נראה שאתלטיקו מדריד חווה את "תסמונת העונה השנייה". היום (שבת), במשחק שפתח את המחזור השביעי בליגה הספרדית, אלופת ספרד נוצחה 1:0 במגרשה של אלאבס, במה שהיה ההפסד הראשון העונה - אבל גם העיד על תקופה ארוכה של יכולת לא משכנעת ומאכזבת.

אתלטיקו אמנם ניצחה את המשחק האחרון מול חטאפה, 1:2, אבל עשתה זאת לאחר שהמארחת נותרה בעשרה שחקנים - ועם צמד פלאי בדקות הסיום של לואיס סוארס. בשני המשחקים הקודמים, מול בילבאו בליגה ופורטו בליגת האלופות, היא לא הצליחה למצוא את הרשת - וגם היום היכולת להבקיע היתה חלשה. הנתונים לא משקרים: אתלטיקו בעטה 14 פעם לכיוון השער של אלאבס, אבל רק כדור אחד פגע במסגרת. בניסיון היחיד של יריבתה שפגע במסגרת, אלאבס דווקא הצליחה למצוא את הרשת - והמשחק נגמר בהפסד.

"לא כל יום הניסים של סוארס ואובלאק יופיעו", נכתב בסיכום המשחק של ה"מארקה" הספרדי. מי שספג ביקורת במיוחד הוא אנטואן גריזמן, הרכש שרק לא מזמן הגיע: "עוד משחק אפור שלו", נכתב עליו, "הוא טעה רבות במרכז השדה". גם לואיס סוארס, המושיע של אתלטיקו בניצחון מול חטאפה, חטף: "הגיע להזדמנות אחת, אבל מאז לא שמענו ממנו". ובאופן כללי - הכותרת לגבי אתלטיקו היתה שהיא "צריכה להתחיל מחדש".

יתחיל מחדש? סימאונה (getty)
יתחיל מחדש? סימאונה (getty)