"חורחה מסי ולאפורטה החלו בשיחות על חוזה"

דיווח: השניים פתחו במו"מ ראשוני להשארת הכוכב בברצלונה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

נראה שעתידו של ליאו מסי יוכרע בקרוב. ב"ספורט" הקטלאני פורסם היום (שלישי) שנשיא ברצלונה, ז'ואן לאפורטה ואביו של הכוכב, חורחה מסי, נפגשו בימים האחרונים והחלו במו"מ ראשוני על חוזה חדש של הקפטן במועדון.

על פי הדיווח, סוכמו קווי היסוד של החוזה החדש, שצפוי להיות לטווח הארוך ולקשור את הכוכב לברצלונה לכל החיים, גם כשיפרוש מכדורגל. למרות שנרשמה התקדמות בין הצדדים, הם עדיין צריכים להגיע להסכמה על הפרטים הקטנים.

מעבר לפן הכלכלי, אחת הדאגות מבחינת מסי היא פרויקט ספורטיבי ראוי, ובניית קבוצה שתהיה מסוגלת לזכות בליגת האלופות אחרי הכשלונות בשנים באחרונות. הכסף שברצלונה תוכל להקצות לחיזוק יושפע מניתוח מצבו הכלכלי של המועדון, אם כי ברור שארלינג הולאנד צפוי להיות המטרה הבכירה לקיץ.

בכל מקרה, נראה שהמצב בין מסי למועדון טוב לאין שיעור מכפי שהיה בקיץ האחרון, אז דרש לעזוב, ורוב הסיכויים שימשיך ללבוש את מדי הבלאוגרנה. עם זאת, אם בכל זאת לא יושג סיכום, מנצ'סטר סיטי ופאריס סן ז'רמן עוקבות בעניין אחרי מצבו של הכוכב, שיסיים את חוזהו ב-30 ביוני.

בגזרת החיזוק, לפי "מונדו דפורטיבו", אריק גריסה צפוי להיות הרכש הראשון של ברצלונה ל-2021/22 וההכרזה על צירופו אחרי ה-29 במאי, היום שבו קבוצתו בנוכחית, מנצ'סטר סיטי, תגפוש את צ'לסי בגמר ליגת האלופות. הבלם ה-20, שעשוי לסיים את העונה עם עוד שני תארים בסיטיזנס, צפוי לחתום לחמש שנים בקבוצה מקטלוניה.

גרסיה. הראשון של לאפורטה (Getty)
גרסיה. הראשון של לאפורטה (Getty)
מעבר לתגובות