"ספקות לגבי קומאן": צ'אבי יגיע לברצלונה?

דיווח: ההנהלה הקטאלונית שוקלת לבצע שינוי בעונה הבאה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

רונאלד קומאן משמש כמאמן ברצלונה רק תשעה חודשים, שמרגישים הרבה יותר בעקבות התלאות שהבלאוגרנה עברה העונה. למרות שהצליח לייצב את המועדון אחרי פתיחת עונה קטסטרופלית, ואף זכה בגביע המלך והקבוצה עדיין יכולה לזכות באליפות, ישנם לא מעט דיווחים שמטילים ספק בעתידו בקטאלוניה.

הערב (שני) פורסם ב-ESPN כי בברצלונה גוברים הלבטים לגבי קומאן, שמחזיק בחוזה עד קיץ 2022. לטענתם, חברי הנהלה רבים מאמינים שסגנון המשחק של ההולנדי לא מתאים למטרות של המועדון לטווח הארוך, והם שוקלים פרידה גם אם הוא יצליח לזכות בדאבל בסופו של דבר.

לפי ESPN לאפורטה כועס על ההפסד לגרנאדה, שלמעשה מנע מהקבוצה לטפס לראשות 'לה ליגה'. מי שעשוי להיכנס לנעליו של ההולנדי הוא צ'אבי, שעשה דברים יפים עם אל-סאד הקטארית בשנתיים האחרונות. בעונת 20/21 המאמן בן ה-41 הוביל את קבוצתו לדאבל, כאשר בליגה קבוצתו הייתה בלתי מנוצחת. גם בעונה שעברה צ'אבי זכה בגביע, ובסך הכל קטף שישה תארים עם אל-סאד בשנתיים הראשונות שלו בתור מאמן.

לפי אותו דיווח לאפורטה בוחן במקביל גם את השוק הגרמני. עוד במהלך קמפיין הבחירות שלו לאפורטה העלה את שמו של ראלף ראנגניק בתור מנהל ספורטיבי, וגם יוליאן נגלסמן סומן, אך זה לא ייצא לפועל מאחר והוא חתם בבאיירן מינכן לפני שבועיים.

"לאפורטה לא מרוצה מקומאן" (GETTY)
"לאפורטה לא מרוצה מקומאן" (GETTY)
מעבר לתגובות