"אשמח להשאר": ויסמן שחקן החודש בויאדוליד

הישראלי בראיון בספרד: "לא חושב שנרד ליגה, אעשה הכל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

עם שישה שערי ליגה ואחד בגביע, שון וייסמן חווה עונה מעניינת ביותר בספרד. קבוצתו ויאדוליד נאבקת נגד ירידה לליגה השנייה, ובינתיים הוא מנסה להחזיק על גבו את הסגולים-לבנים כשבמרבית המשחקים בהם הקבוצה השיגה נקודות, הוא כבש. היכולת הזו, אגב, העניקה לו שוב את תואר שחקן החודש של ויאדוליד. בראיון לתקשורת המקומית הוא סיפר על התחושות שלו מהעונה, על התכניות שלו קדימה ועל החיבור עם חבריו לקבוצה.

"שישה שערי ליגה כרגע זה נשמע מעולה, ואם נציל את עצמנו אז השערים יספיקו, ואם לא אז לא", הוא אמר. "אני חלוץ ואני תמיד רוצה לשחק 90 דקות מלאות. כרגע אני מרוצה, הראיתי שאני יכול לכבוש בכל רגע במשחק. אבל זה לא הזמן לדבר על העבר, רק על המשחק הבא שלנו. כשתסתיים העונה נוכל להסתכל אחורה".

וייסמן התייחס לתחושות האישיות שלו בתוך המועדון ועל התוצאות של ויאדוליד: "אני מרגיש בנוח פה ושמח סך הכל. אני מאמין בקבוצה הזאת, אנחנו מציגים גישה נכונה במשחקים. זה נכון שהשגנו רק שתי נקודות כשהיינו יכולים שש, אבל נקווה להשיג את הנקודות עכשיו. זה נכון שהייתי צריך קצת זמן כדי להבין את סגנון המשחק בספרד, אבל עכשיו נוח לי פה. לדעתי הראיתי שאני מסוגל לשחק ב'לה-ליגה' ומקווה שאוכל להמשיך כך".

לאחר מכן הוא נשאל אם הוא יסכים להישאר בוויאדוליד אם היא תנשור לליגת המשנה: "אני לא מוכן לענות על זה כי לדעתי אנחנו לא נרד ליגה. בסוף העונה אני יכול לענות. אשמח להישאר פה, אעשה הכל כדי לשמור על עקביות".

החלוץ התייחס לחגיגת השער האחרון שלו, כשהשתמש במחווה ל-45 ההרוגים באסון הר מירון: "זה היה רגע מאוד אמוציונלי, כמעט בכיתי. הייתי מאוד עצוב כי יום אחד לפני המשחק היו הרבה הרוגים בישראל. אבל אני חייב להמשיך לעשות את העבודה שלי. האוהדים צריכים אותי ואני מוכרך להמשיך".

מעבר לתגובות