מתחזקים הפרסומים: מסי יאריך חוזה בשנתיים

ברצלונה תנסה לצרף את ניימאר. וגם: דפאיי מחפש בית בעיר, פאטי יעבור עוד ניתוח

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

המעבר מתקרב. אחרי חודשים ארוכים בהם היו דיבורים על האפשרות שממפיס דפאיי יגיע לברצלונה, היום (שלישי) עלה דיווח שמתחיל לאשש את הכל ופוטנציאלית לסגור עניין. חלוץ ליון מחפש בית בעיר הספרדית, כפי שפורסם ב"מונדו דפורטיבו".

ההולנדי בן ה-27 מבוקש על ידי רונאלד קומאן, והוא עצמו רוצה להגיע למועדון המפואר. הוא נצפה בקטאלוניה עם פמליה שכללה חברים ובני משפחה, באזור מגורים לא פחות, כך על פי הדיווח. החוזה שלו אמור להסתיים בסוף העונה הנוכחית, ועד כה ב-2020/21 הוא כבש במדי ליון 21 שערים ובישל 10.

כמו כן, ב-ESPN ארגנטינה עלה היום דיווח נוסף שמחזק עוד יותר את ההערכות שהיו לפני כן - ליונל מסי בדרך לחתום על הארכת חוזה לשנתיים נוספות במועדון. האדם שדיווח על כך במדינת הולדתו של הפרעוש הוא אחד הכתבים המוערכים שם ונחשב למקורב למשפחת מסי. כמו כן, צוין כי בארסה תמשיך לנסות להביא בחזרה את ניימאר.

בנושא אחר, עלה גם דיווח על כך שאנסו פאטי יעבור ביום חמישי ניתוח נוסף, על מנת לפתור את הבעיה במיניסקוס אחת ולתמיד. הוא צפוי להיעדר כחודשיים מהאימונים אחרי הניתוח הזה. כזכור, הוא נפצע בנובמבר 2020 והתקווה הייתה שיוכל לחזור לשלבים המכריעים של העונה, אך הוא לא הצליח להתאושש מהניתוח הראשון.

מעבר לתגובות