קומאן: "בארסה בבית מסוגלת לכל"

ראקיטיץ' שכבש ב-0:2 בגביע מול האקסית: "מכבד אותם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
קומאן ולופטגי. יפגשו שוב ב-3.3 בקאמפ נואו (Getty)
קומאן ולופטגי. יפגשו שוב ב-3.3 בקאמפ נואו (Getty)
תחילת כתבה

ברצלונה הגיעה עם הרבה ציפיות לחצי גמר הגביע נגד סביליה. אך נראה כי העונה המאתגרת של הקטאלונים תמשיך להיות כזו אחרי שהפסידו 2:0 לאנדלוסים במשחק הראשון מבין שניים. שום דבר לא הולך בקלות לרונלד קומאן וחניכיו העונה ואלו יצטרכו לחולל נס בגומלין בקאמפ נואו ב-3:3.

"יהיה קשה בגומלין", פתח ההולנדי וסייג באופטימיות, "אבל בארסה בבית מסוגלת להכל". המאמן דווקא היה מרוצה משחקניו לאורך ההתמודדות ואמר כי "אומנם זו תוצאה רעה, אבל נלחמנו לאורך כל המשחק. פשוט לא השגנו את מה שרצינו". חשוב לציין כי יש בסיס לאופטימיות של המאמן המפסיד. לפני שנתיים נפגשו שתי הקבוצות במסגרת רבע גמר גביע המלך וסביליה ניצחה בדיוק באותה התוצאה במפגש הראשון - 0:2. בגומלין, נפגשו הקבוצות בקאמפ נואו והקטאלונים התפוצצו עם 1:6 אדיר בדרך לחצי הגמר.

התקשורת בספרד הביעה טענות בנוגע לחילופיו המאוחרים של קומאן שלטענתם גרמו לספיגת השער השני בדקות הסיום של המשחק. "הקבוצה היתה טובה מאוד ולא היו סיבות לבצע חילופים. חיכיתי עד לסיום כי לא ראיתי שהם עייפים ולחצנו טוב במחצית השניה. אני מרוצה מהעבודה של השחקנים, לא היה צורך בחילופים", אמר המאמן.

מי שקיבל ביקורת חלקית מהמאמן היה שופט המשחק. "בסה"כ השופט היה טוב. אבל יש מהלך אחד שחסר וזה הפנדל שהגיע לנו. אני לא יודע מה קרה, אבל ה-VAR לא התערב משום מה". קומאן התייחס לתקרית בה ג'ורדי אלבה נתפס ברחבה של סביליה אך צוות השיפוט סבר כי אין מקום לשריקה לכדור עונשין מ-11 מטרים.

גם פדרי הצטרף לביקורת על השופט: "התחלנו לא טוב והם שלטו במרכז. שער היתרון אכל לנו את הראש, אבל היו לנו הזדמנויות רבות ופנדל שאני חושב שהגיע לנו. עדין נותרו 90 דקות ארוכות, ובגראנדה כבר הוכחנו מה אנחנו מסוגלים לעשות".

רונלד קומאן. בא בטענות לשיפוט (Getty)
רונלד קומאן. בא בטענות לשיפוט (Getty)

מי שזה היה עבורו ערב אמוציונלי במיוחד הוא איבן ראקיטיץ'. הקשר הקרואטי המצוין שחזר הקיץ לקדנציה שניה באנדלוסיה אחרי חמש עונות במדי הקטאלונים, התכבד בשער השני של קבוצתו בדקה ה-87. "התוצאה חיובית מאוד עבורנו, אבל אנחנו יודעים שכלום עוד לא סגור. לא חגגתי את הגול כי יש לי הרבה חיבה וכבוד כלפי ברצלונה".

 

איבן ראקיטיץ'. כיבד את האקסית (Getty)
איבן ראקיטיץ'. כיבד את האקסית (Getty)

 

מעבר לתגובות