ריאל נושמת לרווחה: פציעת ראמוס לא חמורה

הבלם עשוי להיות כשיר לבארסה. וגם: הביקורת הקשה של האקס

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
(Getty)
(Getty)
תחילת כתבה

שבעה ימים לפני הקלאסיקו, וארבעה ימים לפני המפגש בליגת האלופות מול מנור סלומון ושחטאר דונייצק, סרחיו ראמוס נפצע בברך שמאל. קפטן ריאל מדריד עורר דאגה, כשנפגע לאחר היתקלות עם שחקנה של קאדיס, צ'וקו לוסאנו, דבר שאילץ אותו לפנות את מקומו על המגרש כבר אחרי מחצית אחת של כדורגל. יחד עם זאת, היום (ראשון) הגיעה צפירת הרגעה מכיוון בירת ספרד.

בעקבות בדיקת אולטרסאונד שעבר, עולה כי ראמוס לא סובל מפגיעה חמורה בברכו - כך דווח בכלי התקשורת בספרד. הקפטן הוותיק עדיין נמצא בספק למשחק מול שחטאר דונייצק ביום רביעי, זאת מתוך רצון לא לסכנו לקראת המפגש החשוב יותר מול ברצלונה בסוף השבוע הקרוב. ראמוס, אם כן, עשוי בהחלט לעמוד לרשותו של זינדין זידאן בקרב הענקיות של ספרד.

מי שביקר את ריאל מדריד על היכולת בהפסד 1:0 לקאדיס הוא חלוץ הקבוצה בעבר, ששימש בעשור הקודם גם המנהל המקצועי של הקבוצה, פרדראג מיאטוביץ', שהתייחס לארבעת החילופים של זינדין זידאן במחצית: "אם מאמן מבצע חילופים כאלה הוא מראה שהוא טעה. הוא ניסה לתקן ולא הצליח. משחק רע של הקבוצה והיא צריכה להשתפר, כי ליגת האלופות והקלאסיקו כבר כאן. יש שחקנים שלא נתנו אפילו 5% מהיכולת שלהם".

זידאן עצמו לא חיפש תירוצים אחרי המשחק: "אין הסברים, היה לנו משחק רע, מכל הבחינות. הניצחון הזה מגיע ליריבה. היו להם שתיים-שלוש הזדמנויות להרוג את המשחק. צריכים לקבל את זה שלפעמים דברים לא הולכים. מבחינה פיזית, היינו מותשים. החילופים לא היו כדי להפיל את האשמה על שניים או שלושה שחקנים. הברך של ראמוס כאבה, ולא רצינו לסכן אותו".

טיבו קורטואה, שהיה מהבודדים שהציגו יכולת טובה בריאל מדריד, סיכם: "המחצית הראשונה הייתה גרועה, היו להם המון מצבים והם ניצחו כמעט בכל המאבקים. המחצית השנייה הייתה טובה יותר אבל לא הבקענו. היה לנו רק אימון אחד ביחד לפני קאדיס, אבל זה לא תירוץ. הפסד הוא תמיד קריאת השכמה. עכשיו צריך לנצח נגד שחטאר ולבוא לקאמפ נואו עם ביטחון".

מנגד, מאמן קאדיס, אלברו סרברה, היה מאושר אחרי הניצחון: "אזכור את היום הזה לנצח, לא תמיד מנצחים את ריאל מדריד. אם טועים מולם, הם מנצחים ועל זה אני חשבתי במחצית".

קורטואה. לא אהב את מה שראה (Getty)
קורטואה. לא אהב את מה שראה (Getty)
סרברה. נרגש מהניצחון (Getty)
סרברה. נרגש מהניצחון (Getty)
מעבר לתגובות