ריאל הביסה את חטאפה. בייל נטש את המגרש

הוולשי עזב את המתחם בדקה ה-27. רביעייה לבנזמה ב-0:6

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

ריאל מדריד השלימה היום (שלישי) את משחק ההכנה הראשון והאחרון שלה לפני חזרתה ללה ליגה. כנראה שזינאדין זידאן ידע מה הוא עושה כשנתן לשחקניו מנוחה, כיוון שהבלאנקוס הביסו 0:6 את חטאפה.

למשחק עצמו, התקשורת לא קיבלה אישור להיכנס, אבל צוות צילום של אחת מתכניות הטלוויזיה בספרד "גולאסו דה גול", תפס רגע מעניין מאוד וזה את גארת' בייל נוטש את המגרש בדקה ה-27 של המשחק ויוצא עם רכבו.

זהו עוד רגע שנוי במחלוקת ביחסים בין הכוכב הוולשי לריאל מדריד. השחקן, שאיננו בתכניות של זידאן נקשר בימים האחרונים למנצ'סטר יונייטד, אליה הוא עשוי לעבור בהשאלה.

כרים בנזמה היה האיש של ריאל מדריד היום. החלוץ הצרפתי הפציץ רביעייה לרשת של חטאפה, שהייתה ברובה מורכבת משחקנים מחליפים. סרחיו ראמוס הוסיף אחד משלו וסרחיו אריבס הצעיר התכבד בשער נוסף.

כל ששת השערים של הלבנים הגיעו במחצית הראשונה של המשחק, כשב-45 דקות הנותרות, זידאן נתן הזדמנות לשחקני נוער. מי שלא שותפו הם מרקו אסנסיו, איסקו, מרטין אודגרד ואדן הזאר. ארבעתם עדיין לא כשירים במאה אחוזים.

כזכור, ריאל מדריד זכתה בעונה החולפת באליפות ה-34 בתולדותיה. ביום שבת הקרוב יחלו הבלאנקוס במסע לשמירה על התואר, כאשר יפגשו את ריאל סוסיאדד במשחק הבכורה שלהם בליגה הספרדית לעונת 20-21.

מעבר לתגובות