"בונים עלי": וייסמן על החתימה בוויאדוליד

שאלקה ניסתה לבצע מחטף. המנג'ר: "היו הצעות טובות יותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

ימים עמוסים עוברים על שון וייסמן. אתמול הוא השלים את המעבר מוולפסברגר לוויאדוליד ומיד הוא נאלץ להמריא לסקוטלנד לקראת המשחק של נבחרת ישראל בליגת האומות. הקבוצה של רונאלדו הברזילאי שילמה ארבעה מיליון יורו על החלוץ, שחתם על חוזה לארבע שנים עם אופציה לעונה נוספת.

ביממה שלאחר מכן, בספרד מדווחים כי רגע לפני שהמעבר הושלם התרחשה דרמה מאחורי הקלעים שעשויה היתה להפיל את העסקה. שאלקה מהבונדסליגה לחצה על וייסמן להצטרף אליה ואף הציעה לשחקן ולוולפסברגר סכום גבוה מזה שהציעה ויאדוליד. אך וייסמן היה נחוש בדעתו והעסקה נחתמה בסופו של דבר.

המנהל המקצועי של ויאדוליד, מיגל אנחל גומס, ערך היום (שלישי) מסיבת עיתונאים ואישר בדרך כזו או אחרת את הדיווח: "השחקן והסוכנות שלו כיבדו את הסיכומים איתנו לאורך כל הדרך. בדיוק כמו שאנחנו מבקרים את מי שלא עושה זאת, אנחנו צריכים לתת מילה טובה למי שכן. וייסמן קיבל הצעות טובות, אפילו טובות משלנו".

מאוחר יותר, שון וייסמן סיפר על החתימה בוואדוליד בעצמו. "זה צעד מאוד מרגש עבורי", הוא אמר. "הייתי שם יומיים, ראיתי את כל המתחם, את האנשים, ואני מאוד שמח ומחכה כבר להתחיל בשבוע הבא. רוצים  לבנות שם משהו גדול, כרגע הקבוצה נבנית והם שואפים תמיד להסתכל קדימה. זה היה הכי חשוב בשבילי. בונים עלי, אוהבים אותי - עבורי בתור שחקן, זה הכי חשוב. אני רוצה לבוא ולשחק, לתת את כל כולי. מקווה שנעשה עונה טובה".

מעבר לתגובות