"אשאר אוהד ריאל": מכתב הפרידה של חכימי

המגן המרוקני שעבר לאינטר בפוסט מיוחד: "מדריד הפכה אותי למי שאני"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה"אף פעם לא דמיינתי שהרגע הזה יבוא", כך פתח אשרף חכימי את מכתב הפרידה שלו מריאל מדריד. המרוקני בן ה-21 חתם השבוע בשורותיה של אינטר, תמורת 40 מיליון יורו, ואחרי ארבע שנים כשחקן בוגרים (ועוד עשר כשחקן נוער), והיום (שישי) פרסם פוסט בחשבון האינסטגרם שלו בו הודיע על העזיבה באופן רשמי. "זו אינה פרידה, כי אי אפשר באמת להיפרד מבית. אתה יכול לצאת ממנו, אבל עבורי הוא תמיד יהיה הבית שבו מצאתי אושר ואת הערכים שגידלו אותי".

"ריאל מדריד היא ביתי. כאן גודלתי, טופחתי וחונכתי, על מנת להפוך לבנאדם שאני היום. בריאל לא רק מגדלים ספורטאים. נכנסתי לשערי הוואדלבבאס (מתקן האימונים של ריאל) בגיל 6, לא יכולתי לדמיין כמה מאושרת תהיה התקופה כאן. תודה לכל אחד מהעובדים, המאמנים והחברים לקבוצה (חלקם גם חברים אישיים), שליוו אותי בפרק הזה של חיי. ולסיום, תודה גם לאוהדים שתמכו בי, וימשיכו לתמוך בקבוצה בכל מצב. כעת, אהיה אחד מהם", חתם חכימי את מכתבו.

כאמור, חכימי הגיע למדריד כשהיה בן שש. הוא עבר לריאל משורותיה של אופיגבי, קבוצה קטנה במדריד, ושיחק עשר שנים במחלקות הילדים והנוער של המועדון. את עונתו הראשונה כשחקן בוגרים העביר בקסטיליה (קבוצת המילואים), שם שיחק 28 הופעות וכבש שער אחד. שנה לאחר מכן, כבר היה בבוגרים של ריאל, אבל רשם במדיה תשע הופעות בלבד (ועם זאת, היה שותף גם לזכייה של ריאל בליגת האלופות 2018, אחרי הניצחון בגמר על ליברפול).

בשנתיים האחרונות, חכימי שיחק בדורטמונד, שם הרשים ונטען אף שהיה על הכוונת של ריאל, אך בסופו של דבר היתה זו אינטר של אנטוניו קונטה, שרכשה אותו, וכעת הוא ישחק במדיה. האם חכימי יהיה עוד שחקן שריאל תפספס, או שמא מישהו שעוד יחזור להיפגש עם ריאל ביום מן הימים? רק העתיד יידע.
View this post on Instagram

Gracias @realmadrid

A post shared by Achraf Hakimi (@achrafhakimi) on

מעבר לתגובות