אריץ אדוריס: צפו במסדר הכבוד לחלוץ בבילבאו

השחקן בן ה-39 שהודיע על פרישה: "לא חשבתי שזה יהיה מסע כ"כ יפה"

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

יומיים אחרי שהודיע על פרישה ממשחק, אריץ אדוריס זכה למסדר כבוד יוצא דופן באצטדיון סן מאמס. כשהוא מלווה באישתו ושני בנותיו, החלוץ בן ה-39 צעד במרכז המגרש, כאשר שחקני בילבאו מכוסים במסיכות מוחאים לו כפיים.

"זו פריווילגיה להיות שייך למשפחת אתלטיק. אני רוצה להודות לכל המנהלים, הנשיאים, עובדי המועדון וכל האנשים שעזרו לי תמיד. תודה רבה שהפכתם את החיים שלי לקלים יותר. אני רוצה להודות לאמא שלי, לאשתי ולשתי הבנות היפות שלי על התמיכה בכל מצב", פתח אדוריס את דבריו בטקס הצגתו.

הסקורר הבאסקי קיים את מסיבת העיתונאים על הדשא באצטדיון, כשכל המשתתפים שומרים על ריחוק של שני מטרים לפחות: "זה יום יפה עבורי, בכלל לא עצוב. זה לא דבר קל לדבר באצטדיון סן מאמס עם כל כך הרבה שקט. מעולם לא תיארתי לעצמי שהמסע שלי יהיה כל כך ארוך ויפה מהתחלה ועד הסוף".

אדוריס ששיחק בעבר גם בוולנסיה ובמאיורקה רשם במהלך הקריירה שלו 285 שערים ב-780 הופעות. עם 172 שערים רק בבילבאו, בשתי קדנציות שונות, הוא נחשב לכובש הגדול ביותר של האריות במאה ה-21. בעונה האחרונה סבל מפציעות שגרמו לו לקחת את ההחלטה הקשה לפרוש, עוד לפני גמר הגביע של קבוצתו מול סוסיאדד.

מעבר לתגובות