"פ.ס.ז' הציעה 60 מיליון יורו על איקרדי"

דיווח: הצרפתים ואינטר במו"מ. וגם: אומטיטי לנראזורי?

תגיות: העברות

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הליגות מתחילות לחזור אט אט מפגרת הקורונה, וגם השמועות בנוגע להעברות לאט לאט מתחילות לנקות מעצמן את האבק. אחת שפעילה, לפחות בכל מה שקשור לספקולציות, היא אינטר: הקבוצה שהצליחה לתת פייט לא רע ליובנטוס העונה, רוצה לשפר עמדות לקראת העונה הבאה, ומחפשת חיזוק.

מי שהיה על הכוונת של הנראזורי הוא סמואל אומטיטי, בלמה הצרפתי של ברצלונה. אלא שבאינטר חששו מהרקורד של הצרפתי, שכולל לא מעט פציעות בשנים האחרונות, ולכן ירדו מהאפשרות להחתים אותו. עם זאת, עדיין שוקלים שם אפשרות של השאלה.

במקביל, האם מתבשלת העברת ענק? ע"פ מספר דיווחים בצרפת ובאנגליה, פאריס סן ז'רמן הולכת על פייר אמריק אובמיאנג: החלוץ מגאבון של ארסנל, מבוקש ע"י האלופה שע"פ מה שנטען (בין היתר ב"דיילי מירור" הבריטי), מוכנה לשלם עליו 35 מיליון ליש"ט.

מקור אמין הרבה יותר, סקיי איטליה, מדווח כי פ.ס.ז' הציעה לאינטר 50 מיליון יורו + 10 מיליון בבונוסים עבור מאורו איקארדי. החלוץ הארגנטיני בן ה-27 הושאל העונה לאלופה הצרפתית, שכעת מעוניינת לרכוש אותו.

שחקן נוסף שעשוי לעזוב את ברצלונה בקרוב הוא המגן נלסון סמדו. לפי דיווח ב"מונדו דפורטיבו", לא מעט קבוצות התעניינו בפורטוגלי, כשבהן אינטר עצמה (שמעוניינת למצוא מחליף לאנטוניו קנדרבה, שכבר הגיע לגיל 33) - מה שיכול לסייע גם לבארסה באפשרות של השלמת עסקה על לאוטרו מרטינס. גם באיירן מינכן ואייאקס הוזכרו סביב סמדו.
מעבר לתגובות