ברצלונה: פיאניץ' סרב לפ.ס.ז', פירצה בעסקת לאוטרו?

השחמט נמשך, אומטיטי עשוי לעבור לאינטר. וגם: ההצעה על דה ליכט שנפלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

ברצלונה אמנם לא הפגינה יכולת שיא בחצי העונה ששוחקה, אבל מאז פרוץ משבר הקורונה - וגם אחריו, אם אכן רואים את הסוף - היא ללא ספק המנצחת בכל הנוגע לכותרות. הבוקר (חמישי), הפינג-פונג בינה לבין האיטלקיות נמשך - כאשר במוקד התקשורת הקטאלונית, כמו בכל יום, לאוטרו מרטינס ומיראלם פיאניץ'.

על פי שער הבוקר של ה'מונדו דפורטיבו', בארסה מתכננת "התחדשות והפחתה". משמע, התחדשות בפרצופים חדשים והפחתה בשכר השחקנים. בדיווח נכתב כי יחד עם השחקנים החדשים שצפויים להצטרף ועם אלה שחוזרים מהשאלה, הקטאלונים סופרים כבר 35 שחקני סגל - דבר שעלול להקשות על צירוף שחקנים חדשים, דוגמת כוכבי יובה ואינטר.

ואפרופו הצמד מארץ המגף, גם הבוקר נחשפו פרטים חדשים מתוך המו"מ. בגזרת פיאניץ', ימים ספורים אחרי שדווח כי גם פ.ס.ז' ומנצ'סטר יונייטד התעניינו, ב'מונדו' טוענים כי הבוסני הבהיר ללאונרדו, מנהלה המקצועי של הקבוצה הצרפתית, שהוא "ילך רק לברצלונה". בגזרת לאוטרו, לעומת זאת, הדברים תקועים אף יותר.

אמש דווח כי אינטר החליטה להסיר את ארטורו וידאל מהעסקה, והבוקר דווח כי היא מעדיפה את ג'וניור פירפו על נלסון סמדו. כך או אחרת, לאור המצב הכלכלי של בארסה, תהיה עסקת חליפין - אך לאוטרו נמצא בראש סדר העדיפויות של הקטאלונים. כתוצאה מכך, מדווחים ב'ספורט', בארסה העמידה גם את סמואל אומטיטי לטובת אינטר, ששוויו מוערך בכ-30 מיליון יורו.

העברתו, אם אכן תקרה, תקל על בארסה בשכר השחקנים ותהווה בסיס למילאנזים כאשר דייגו גודין בן ה-34 יחליט לפרוש. השחקן טרם קיבל את שיחת הטלפון מאינטר, אך בארסה כבר הבהירה לו שהוא עתיד לקבל כמה וכמה הצעות על אף רצונו להישאר במועדון. במקביל, גם ארסנל ומנצ'סטר יונייטד התעניינו.

בתוך כך, בדיווח של ה'דיילי מייל', סופר כי יובנטוס דחתה הצעה על סך 75 מיליון יורו עבור מת'ייס דה ליכט מבארסה. על פי הדיווח, מנהלה המקצועי של יובה, פאביו פראטיסי, רואה בדה ליכט פרוייקט ארוך טווח ואין לו כל כוונה לתת לו לעזוב כרגע.

מעבר לתגובות