קלפי מיקוח: השחקנים שישמשו את ברצלונה

כחלק מטרייד או להכניס כסף. דמויות המפתח של הקטאלונים

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

משבר הקורונה, ידוע לכל, פגע כלכלית בספורט העולמי בכלל וגם מועדוני הפאר סובלים. שחקנים כבר לא יירכשו בעשרות מיליוני יורו ויכול מאוד להיות שעסקאות העתיד יהיו בגדר טריידים. ברצלונה כבר נערכת לימים החדשים הללו וב-SPORT הקטאלני סימנו את שבעת השחקנים שיכולים לשמש כקלפי מיקוח.

נלסון סמדו
כבר תקופה ארוכה ברצלונה מחפשת להעביר את המגן בטרייד כשלאחרונה דווח שהוא יהיה חלק מטרייד עם יובנטוס שיעביר לשורותיה את מיראלם פיאניץ' ומתיה דה שיליו. הפורטוגלי לא קיבל יותר מדי קרדיט מארנסטו ואלוורדה וקיקה סטיין מאז הגיע מבנפיקה לפני שלוש שנים.

ג'וניור פירפו
המגן השמאלי הגיע מבטיס רק בעונה שעברה בתור גיבוי לג'ורדי אלבה, אבל לא מן הנמנע שברצלונה תוותר עליו כדי להשיג שחקן אחר. שמו לא קושר בטרייד כזה או אחר, אבל יכול להיות שיימכר על מנת להכניס כסף לקופת המועדון והעובדה שמדובר בשחקן צעיר (בן 23) תגרום לקבוצות רבות להתעניין.

איבן רקיטיץ'
הקרואטי נתן לבארסה את השנים היפות ביותר שלו והיה חלק חשוב בזכיה האחרונה בליגת האלופות, אבל גילו המתקדם והאופציות הרבות בקישור צפויים להוביל לעזיבה. אינטר הוזכרה כמועמדת לקלוט אותו ויכול להיות שיהיה חלק מהטרייד לצירוף לאוטרו מרטינס.

סמואל אומטיטי
לבלם העוצמתי היו שנים יפות בבלאוגראנה, אבל מאז הזכיה במונדיאל נמצא בירידה. אומטיטי נפצע לתקופה ארוכה ומשהחלים לא הצליח לשחזר את היכולת שהציבה אותו בטופ העולמי והקטאלונים עשויים להראות לו את הדרך החוצה כבר בקיץ.

רקיטיץ'. הגיע זמנו לעזוב (GETTY)
רקיטיץ'. הגיע זמנו לעזוב (GETTY)

ארתורו וידאל
היה אמור להיות גיבוי ולהחזיק את הקישור בעת הצורך, אבל לברצלונה כבר אין בו צורך והיא מחפשת להיפרד ממנו. כמו רקיטיץ', גם הצ'יליאני יכול להיות חלק מטרייד עם אינטר לצירוף לאוטרו.

קרלס אלנייה
מי שסומן כדבר הבא בקישור של בארסה בילה בהשאלה בבטיס שרוצה להמשיך את ההתקשרות והעובדה שיש לקטאלונים מספיק אופציות באמצע תוביל לפרידה. ייתכן שייקח חלק בטרייד עם באייר לברקוזן שיעביר את קיי האברץ המוכשר לאלופת ספרד.

ראפיניה
הקשר הושאל, נפצע, חזר לכשירות והושאל שוב. כעת הוא מבלה בסלטה ויגו כשהוא אמור לשוב לברצלונה בתום העונה והוא לא אמור להיות חלק מהקישור שלה בעונה הבאה. לפי הדיווחים האחרונים גם הוא הוצע לאינטר בטרייד לאוטרו, אבל הם לא מעוניינים להחזירו.

אלנייה. יהיה המפתח בצירוף האברץ? (GETTY)
אלנייה. יהיה המפתח בצירוף האברץ? (GETTY)
מעבר לתגובות