ברצלונה: אלכס סונג נזכר במעבר לקטאלוניה

הקשר הקמרוני הגיע מארסנל בקיץ 2012: "ידעתי שלא אשחק הרבה, אבל זה לא עניין אותי. רציתי רק להפוך למיליונר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הוא נחשב לאחד הפלופים הגדולים ביותר של ברצלונה בעשור היוצא, אבל במבט לאחור נראה שזה לא מטריד אותו יתר על המידה. אלכס סונג, שהספיק להתדרדר עד הליגה השווייצרית אחרי התקופה הקצרה שלו בקאמפ נואו, ערך לייב-צ'אט באינסטגרם עם חברו הקמרוני, כוכב טורונטו ראפטורס פאסקל סיאקם, וסיפר מה גרם לו יותר מכל לעזוב בקיץ 2012 את ארסנל לטובת בארסה.

"כשברצלונה הציעה לי חוזה וראיתי כמה כסף אני עתיד להרוויח, לא חשבתי על זה פעם נוספת", נזכר סונג והוסיף: "חשבתי שלאשתי ולילדים מגיעים חיים נוחים. פגשתי את המנהל הספורטיבי של ברצלונה והוא אמר לי שאני לא אשחק הרבה, אבל זה לא עניין אותי. ידעתי שאני עומד להפוך למולטי-מיליונר".

סונג שיתף גם בסיפור מימיו בארסנל: "הגעתי לאימון יום אחד וראיתי את תיירי הנרי מגיע במכונית מפוארת. אמרתי לעצמי שאני אשיג מכונית כזאת בכל מחיר. הלכתי לסוכנות וקניתי את אותו רכב בדיוק. עם זאת, הייתי צריך להחזיר אותו אחרי חודשיים, כי בזבזתי את כל הכסף שלי על דלק".

אלכס סונג, למי שהספיק לשכוח, עבר לברצלונה לפני עונת 2012/13 ושיחק במדיה במשך שתי עונות, במהלכן שותף ב-39 משחקי ליגה וכבש שער אחד. לאחר מכן, הושאל לשתי עונות לווסטהאם יונייטד ובקיץ 2016, בתור שחקן חופשי, חתם ברובין קאזאן. את השנתיים האחרונות בילה בסיון השווייצרית, ממנה נחתך בחודש מרץ האחרון לאחר שסירב לספוג קיצוץ בשכרו בעקבות מגפת הקורונה.

מעבר לתגובות