אינטר הציבה אולטימטום לברצלונה לגבי העברתו של לאוטרו מרטינס

על פי דיווח באיטליה, הנראזורי יהיו מעוניינים בעסקה רק אם היא תכלול את הגעתו של אנטואן גריזמן לסן סירו

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בכל קיץ זה קורה, ועכשיו - בעקבות מגפת הקורונה ועצירת אירועי הספורט - זה התחיל מוקדם מהצפוי: סאגה הקשורה בהעברת שחקן כזה או אחר מקבוצה אחת לשנייה; וגם הפעם, איך לא, ברצלונה היא צד בעניין, כאשר השחקן המדובר הוא לאוטרו מרטינס.

כמעט מדי יום מפרסמת התקשורת בספרד או באיטליה פרט אחר הקשור בהתעניינות של אלופת ספרד בחלוצה של אינטר, והיום (חמישי) הגיע התור של "גאזטה דלו ספורט" לטעון כי הנראזורי הציבו אולטימטום לברצלונה.

בעוד לברצלונה אין את המשאבים ככל הנראה כדי לשלם סעיף השחרור של הארגנטינאי - 111 מיליון יורו - הצדדים ינסו להגיע להסכם אחר, אולי במסגרת טרייד. לפי הדיווח של כלי התקשורת בארץ המגף, אינטר תהיה מוכנה לעסקת חבילה, אבל רק בתנאי מסוים, והוא שאנטואן גריזמן יעשה את הדרך לסן סירו לעונת השאלה אחת.

הכוכב הצרפתי נרכש רק בקיץ האחרון על ידי בארסה, ששילמה 120 מיליון יורו עבורו לאתלטיקו מדריד, אבל לא הצליח להותיר חותם משמעותי ולא מן הנמנע כי הקטאלונים יסכימו למהלך שכזה. עם זאת, יחד גם גריזמן אינטר תדרוש גם 90 מיליון יורו ואת השאלתו של ארתורו וידאל, כך, שוב, לפי הדיווח ב"גזאטה דלו ספורט".

לאוטרו מרטינס הספיק לערוך העונה 31 הופעות בכל המסגרות, בהן כבש 16 שערים ובישל ארבעה נוספים. מנגד, אנטואן גריזמן שיחק 37 פעמים במדי ברצלונה וסיפק 14 שערים וארבעה בישולים.

יעברו לסן סירו? גריזמן ו-וידאל (GETTYIMAGES)
יעברו לסן סירו? גריזמן ו-וידאל (GETTYIMAGES)
מעבר לתגובות