דיווח: פערים במו"מ בין בארסה לטר שטגן

השוער דורש להשוות את שכרו לחבריו. וגם: מאמינים בדמבלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לא ברור איך תסתיים עונת 2019/20 של ברצלונה, אבל בבירת קטאלוניה כבר מתחילים להתכונן לעונה הבאה. הבלאוגראנה, שמוליכים את הטבלה הספרדית שנעצרה בשל מגפת הקורונה, מתחילים לנהל שיחות עם שחקניהם, ובספרד כבר מדווחים על חלק מהתוצאות.

הכותרת המרכזית היא שהמגעים עם מארק אנדרה טר שטגן, תקועים. השוער הגרמני סירב להצעה האחרונה של המועדון להארכת חוזה, מתוך רצון להשוות את שכרו לזה של חבריו לקבוצה. עם זאת, בקבוצה מודעים לכך שמרחב התמרון שלהם במו"מ יחסית קטן, בוודאי לאור הפגיעה הכלכלית שבארסה תספוג לאור עצירת העונה.

עוסמן דמבלה, שלא מעט פעמים הוצב על המדף בשנים האחרונות, ונחשב למי שבדרכו החוצה, ככל הנראה יישאר. ע"פ הדיווחים ב"ספורט" הקטאלוני, קיקה סטיין מאמין בו וביכולותיו, ומשוכנע שהוא יוכל לגדול לעמדה של שחקן גדול. עם זאת, במועדון יחפשו פיתרון לפציעות החוזרות ונשנות של הצרפתי, שגם כרגע מתאושש מפציעה. הצרפתי שהגיע בקיץ 2017 במקומו של ניימאר, לא הצליח לממש את ההבטחה ולפרוץ במדי הקטאלונים, אך בסביבתו טוענים כי הוא עדיין נחוש מאוד להצליח.

בנוסף, קיימת התלבטות באשר לחוליית ההגנה. קלמון לנגלה הצרפתי אמור להמשיך ולהפוך לשחקן הרכב בעונה הבאה, אבל המטרה של בארסה היא לספק לו תחרות בעמדה הזאת, ושמו של פאו טורס מוויאריאל עלה כאופציה לחיזוק בקו האחורי. סמואל אומטיטי, לפחות ע"פ הדיווחים, אמור להימכר; כמו גם פיליפה קוטיניו, שע"פ דיווחים מבוקש בלא פחות מארבע קבוצות פרמייר ליג: טוטנהאם, ארסנל, מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי.

מעבר לתגובות