בארסה הציבה דדליין, רשימת החלוצים צומצמה

סטיין צפוי להתחזק תוך 48 שע', דמבלה התאמן. השמות בפנים

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בוידאו: מהומה בין אוהדי ולנסיה לברצלונה

כבר תקופה ארוכה שדברים לא הולכים לברצלונה לפי התכנית. היכולת לא מרשימה בלשון המעטה, מאמן פוטר באמצע העונה ורק התוצאות משאירות מעט תקווה בלב האוהדים - אבל אתמול, גם זה הסתיים. ההפסד לוולנסיה, הראשון בעידן קיקה סטיין, היה לנורת אזהרה בוהקת מעל לראשם של אנשי המועדון והבוקר (ראשון) הגיעו התשובות.

בהיעדרו של לואיס סוארס, סטיין בחר לפתוח עם ליאו מסי ואנטואן גריזמן כשני חלוצים, אבל הפעם הניסים של השניים לא עבדו לטובת הבלאוגראנה וכעת, החיפושים אחר חלוץ חוד שימלא את החלל הואצו. למעשה, בארסה הציבה דדליין של 48 שעות להחתמת חלוץ תשע אמיתי, כאשר החלון ההעברות מסתיים ביום שישי, ה-31 בינואר. כלומר, על פי הדיווחים בארסה תחתים חלוץ כבר היום או מחר.

אם הסנריו הזה אכן יקרה, יש מספר מצומצם של שמות שנותרו רלוונטיים. בראשם נמצא חלוצה של ולנסיה, רודריגו, שהיה שותף לניצחון העטלפים אמש על הקטאלונים. נכון לרגע זה, המו"מ עם ולנסיה בעיצומו, כשהעטלפים מוכנים לקבל את התשלום ב-1 ביולי - מה שאומר שבארסה לא תצטרך להוסיף כמה מיליונים לגרעון שלה. בנוסף, בארסה שוקלת להוסיף את מונצ'ו, שחקן בארסה ב', כדי לזרז את העסקה.

חבר הנהלת ולנסיה, רומן בלבר, כבר סיפר כי "הקבוצה מוכנה" במקרה שרודריגו ייאלץ לעזוב בשעות הקרובות, כשבמקביל הוא הודה שיש מספר הצעות עליו - כולל אחת מברצלונה - אך המועדון שוקל את כולן ולא רק את זו של הקבוצה של סטיין. "כבר בשנה שעברה היו לא מעט הצעות על רודריגו", סיפר בלבר. "על שחקנים טובים תמיד יהיו הצעות ורודריגו הוא כזה".

אבל רודריגו לא לבד. במקרה שהמו"מ ייכשל, בארסה כבר בוחנת אופציות נוספות: בראש ובראשונה, בבארסה מקווים להטיל "פצצה" ולהחתים את לאוטרו מרטינס מאינטר, אך הסיכויים לכך נמוכים יותר נוכח הצלחת הקבוצה האיטלקית העונה. לאוטרו הוא האופציה המועדפת, הן על ההנהלה והן על הקהל, אך מדובר בתג מחיר גדול במיוחד (111 מיליון יורו).

אופציה נוספת היא אופציית בן יידר ממונאקו, אך גם במקרה הזה תג המחיר הוא יחסית גדול של 80 מיליון יורו -  כפול ממה ששילמו הצרפתים לסביליה. מי שירד מהפרק נכון לרגע זה, הוא פייר-אמריק אובאמיינג, שעושה רושם של מי שיתפוס את מקומו של אדינסון קבאני בפ.ס.ז'. האורוגוואי לעומתם, נמצא בדרכו לאתלטיקו מדריד.

עד שאכן יחתום חלוץ חדש בשורות ברצלונה, סטיין יכול להתנחם בחזרתו של עוסמאן דמבלה לפעילות. אלא שהחלוץ הצרפתי, שמתאושש מפציעת שריר חמורה (התשיעית במספר מאז הגיע לברצלונה), מתאמן כרגע באופן חלקי בלבד ובמועדון מקווים שיחזור לסגל של סטיין כבר בשבועות הקרובים.

מעבר לתגובות