"השקעה לטווח ארוך": מונצ'י מדבר על דאבור

מיעוט הדקות והשינוי הצפוי. סביליה שוב עוסקת ב"נושא החם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הוא אמנם לא זוכה להזדמנויות במדי סביליה, אבל כשהוא לובש את המדים הכחולים לבנים של הנבחרת מונאס דאבור בהחלט מספק את הסחורה. אחרי שכבש את שערו הרביעי בקמפיין הנוכחי, השאלה סביב דקות המשחק של החלוץ הישראלי בסביליה ממשיכה להעסיק את התקשורת האנדלוסית והבוקר (שני) גם המנהל המקצועי, מונצ'י, סיפק התייחסות לנושא.

בראיון שהעניק לאחד האתרים המקומיים, מונצ'י נשאל על מה שכונה "הנושא החם" של אוהדי הקבוצה. "לצערי, דקות המשחק שלו אכן דלילות, אך זה עניין נורמלי לחלוטין", הסביר מונצ'י. "דאבור הגיע לסיבילה במטרה לכבוש שערים, מדובר בהשקעה חשובה של המועדון וזה לגיטימי שאנשים תוהים מדוע הוא לא משחק. זה תמיד היה בכותרות ותמיד נאלצנו להסביר את עצמנו".

"זו דינמיקה של קבוצה שמחזיקה ב-25 שחקנים, חלקם מתאימים לזמנים מסויימים וחלקם לא", המשיך מונצ'י. "איש לא מפקפק ביכולתו של דאבור, אבל יש החלטות שמתקבלות בהתאם להופעות שלו או למגבלויות שלו. כעת, כשדאבור מתחיל לפרוח, הוא יקבל יותר הזדמנויות. כמו שלופטגי כבר אמר, על עמדת החלוץ המרכזי יש תחרות גדולה, יש לו הרבה אפשרויות. מוניר כבש שלושער לאחרונה והוא גם לא נכלל בסגל".

לסיכום, סיפק מונצ'י הצצה לדינימיקה לפיה הצוות המקצועי מקבל החלטות בנוגע לשיבוץ החלוצים: "אנחנו לא יכולים לרשום 22 שחקנים, אלא רק 18. אם מוניר יעלה לשחק עכשיו, אז מונאס, שכבש צמד, או צ'יצ'אריטו, ישלמו את המחיר. הכל זה תוצאה של דעה אובייקטיבית, לעולם לא סובייקטיבית".