מחליף לקורטואה? ריאל בעקבות שוער בילבאו

דיווח: הבלאנקוס מאוכזבים מהבלגי וסימנו את אונאי סימון

א א א א (שנה גודל)
בקרוב בברנבאו? סימון (gettyimages)
בקרוב בברנבאו? סימון (gettyimages)
תחילת כתבה

האם ריאל הולכת לזעזוע בעמדת השוער? רק בקיץ של 2018 החתימו במועדון את הבלגי הבינלאומי, טיבו קורטואה. השוער, שהיה צפוי להיות עמוד התווך בהגנה של מדריד, אינו מספק את הסחורה ונמצא תחת התקפות של הקהל והתקשורת בספרד.

לאחר שכיכב במדי צ'לסי, גילה שהחיים בבירה הספרדית לחוצים משחשב, ולאחרונה ישנם דיווחים כי הנהלת הקבוצה והצוות המקצועי אינם מרוצים מתפקודו. דיווח שפורסם הבוקר ב"אס" הספרדי, טוען כי הקבוצה החלה לעקוב אחרי שוערה הצעיר של אתלטיק בילבאו, אונאי סימון.

ייפרדו מהשוער? קורטואה (gettyimages)
ייפרדו מהשוער? קורטואה (gettyimages)

הספרדי מככב במדי הקבוצה הצנועה כשהוא בן 22 בלבד. בעונה שעברה שיחק 7 משחקים בליגה, ואילו העונה פתח בהרכב בכל המשחקים עד כה. ע"פ הדיווחים, סעיף השחרור של השוער הוא 50 מיליון יורו, סכום לא מבוטל, שיצריך את הבעלים של מדריד לבצע שינויים בסגל על מנת להנחיתו בברנבאו. מי שיפנה את המקום במידה שהמהלך יצא לפועל יהיה השוער הראשון, קורטואה.

הפרסומים האלו מגיעים דווקא אחרי משחק חוץ טוב בליגת האלופות של ריאל, וקורטואה בפרט. הבלגי שמר על רשת נקייה על אדמת טורקיה מול גלאטסראיי בניצחון קבוצתו 0:1 על המקומיים. ההופעה אתמול וודאי לא מקלה על המאמן זינאדין זידאן בקבלת ההחלטה.

 

מעבר לתגובות