גריזמן: צריך להתרגל לחיבור עם מסי וסוארס

הצרפתי על השתלבותו בברצלונה. אוהדי אייבר הריעו לדה יונג

א א א א (שנה גודל)
גריזמן. שער ובישול (Getty)
גריזמן. שער ובישול (Getty)
תחילת כתבה

בצל ההפגנות בקטלוניה ודחיית הקלאסיקו, ברצלונה הצליחה להתעלם מרעשי הרגע ולהתרכז במה שחשוב. החבורה של ארנסטו ואלוורדה חזרה בגדול מפגרת הנבחרות והביסה 0:3 את אייבר באיפורואה, והצליחה להלחיץ את יריבותיה לצמרת, ריאל מדריד ואתלטיקו מדריד.

באלופה יכולים להיות מרוצים מכך שלראשונה מאז החלו לשתף פעולה בהתקפה, ליאו מסי, לואיס סוארס ואנטואן גריזמן, כבשו באותו משחק. בנוסף, האורוגוואי הגיע ל-184 שערים בבארסה, והשתווה לסאמיטייר במקום הרביעי של טבלת הכובשים במועדון בכל הזמנים.

גריזמן, שספג לא מעט ביקורות על יכולתו מאז נחת בקטלוניה, היה מהשחקנים הבולטים של המנצחת עם שער ובישול, והעונה הוא כבר מעורב ב-7 שערי ליגה, יותר מכל שחקן אחר בספרד. בסיום, גריזמן נשאל אם זה המשחק הכי טוב שלו בקבוצה, והשיב: "אולי מבחינה סטטיסטית, אבל מבחינת היכולת אני איפה שהייתי. אני עובד כדי שהחברים בקבוצה ייהנו. החיבור עם מסי וסוארס אני צריך להתרגל לזה. אנחנו צריכים להבין אחד את השני טוב יותר וזה יבוא עם הדקות".

גם ואלוורדה התייחס לשלישייה ההתקפית החדשה שלו, ה-MSG: "זה עניין של זמן ומשחקים. בסוף שחקנים טובים תמיד מסתדרים. הם שיחקו ועבדו טוב מאוד. כל אחד מהם כבש שער והם הבינו היטב אחד את השני. החדשים מחפשים את המקום שלהם וזה עניין של זמן שיבינו טוב יותר אחד את השני".

פרנקי דה יונג נבחר לאיש המשחק בזכות יכולת נהדרת במרכז המגרש, ואף זכה לתשואות מהקהל הביתי באיפורואה. "זאת הייתה תופעה גדולה ודבר יפה. תודה לקהל", אמר ההולנדי לאחר המשחק. "תמיד חשוב לנצח ובמיוחד אחרי פגרת נבחרות. ידענו שהם ילחצו גבוה, ושנצטרך להתגבר על זה. היה לנו משחק טוב".

דה יונג. זכה לכבוד (Getty)
דה יונג. זכה לכבוד (Getty)
מעבר לתגובות