מסי: "רציתי לעזוב את ספרד בגלל בעיות מס"

הפרעוש בראיון: "אני לא בוחר איזה שחקנים או מאמן להחתים בבארסה"

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

קשה לחשוב על ברצלונה בלי ליאו מסי. הפנומן הארגנטינאי שהצטרף ללה מאסיה בגיל 12, נמצא במועדון כל חייו הבוגרים והוביל אותה להישגים הכי גדולים בתולדותיה. היום (רביעי) סיפר הכוכב בראיון ל-RAC1 הקטאלוני כי היו לו מחשבות על עזיבה.

"היתה תקופה שעייפתי מהרבה סיבות. ב-2013 ו-2014 כשהיו לי בעיות עם רשויות המס בספרד. באותם רגעים חשבתי לעזוב את ברצלונה, לא בגלל בארסה, פשוט רציתי לעזוב את ספרד", אמר מסי.

"הרגשתי שהתייחסו אליי רע ולא רציתי להיות פה יותר. הדלת היתה פנויה בפניי והיו לי הצעות מהרבה קבוצות. זו היתה תקופה קשה עבור משפחתי ועבורי כי הרבה אנשים לא ידעו באמת מה קורה. היה קשה לכולם, אבל לפחות הילדים שלי היו קטנים ולא הבינו מה קורה".

על העתיד אמר מסי: "היום הרעיון של המשפחה הוא להמשיך לחיות כאן. בראש ובראשונה, בגלל איך שאני מרגיש במועדון. בגלל שאנחנו שייכים לעיר, הילדים שלי ואני. בגלל שאני לא רוצה לאבד חברים וטוב לנו בברצלונה".

מסי גם דיבר על היחסים שלו עם הנשיא ג'וזף בארטומאו: "הפעם האחרונה שדיברתי איתו היתה בחצי גמר ליגת האלופות מול ליברפול. לא נפגשנו מאז ואין לי בעיה איתו. לפעמים הוא מבקש ממני פידבק מחדר ההלבשה לגבי החתמות, כמו במקרה של ניימאר ואנטואן גריזמן. אבל זה לא נכון שאני מחליט מי בארסה רוכשת או איזה מאמן יהיה פה".
מעבר לתגובות