נמאס לו: בייל רוצה לעזוב את ריאל בקיץ

הוולשי מאוכזב ממעמדו. וגם: מה אמר מסי לשופט אחרי הרחקת דמבלה?

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

שמונה מחזורים כבר מאחורינו בליגה הספרדית ואחרי ששלב הגישושים הסתיים, הסדר שב על כנו וריאל מדריד וברצלונה השתלטו על הפסגה, אלא שלמרות זאת, לא הכל הולך חלק אצל שתי הענקיות.

נתחיל עם המוליכה, ריאל מדריד. הבוקר (שלישי), למרות שהיא עדיין ללא הפסד ליגה ובעיקר בצל חוסר ההצלחה בליגת האלופות, ה'אס' הספרדי פירסם עדכון חדש בנוגע ליחסי גארת' בייל וזינדין זידאן. אחרי שלא הולבש נגד קלאב ברוז' בליגת האלופות, ומנגד, פתח בהרכב מול גרנאדה, דיווחים בספרד טוענים שהקשר זועם ומבולבל בכל הנוגע למעמדו בקבוצה, כשבמקביל נטען שיחסיו עם המאמן הם מקצועיים בלבד ללא שום קשר רגשי.

לבייל היו מספר הזדמנויות לעזוב בקיץ החולף, אך סוכנו, ג'ונתן בארנט, טען כי הוא מעוניין להישאר במדריד, כשגם הבלאנקוס בסופו של דבר העדיפו שימשיך וסירבו להצעת ענק מג'יאנגסו סיינטי הסינית. אבל כעת, על אף שהראה יכולת טובה בשבועות האחרונים ולראשונה מאז הגיע בקיץ 2013, נראה כי הוולשי מעוניין לעזוב את המועדון.

ומצרות של אחת לצרות של היריבה לתואר, ברצלונה. הניצחון הגדול על סביליה בהחלט השאיר טעם מתוק בפה לאוהדי בארסה, אבל הרחקתם של עוסמאן דמבלה וארוחו דה סילבה קצת הרסה את החגיגה. 'מוביסטאר' הספרדי פירסם הבוקר את מילותיו של ליונל מסי לשופט לאחר הרחקתו של החלוץ, הרחקה שתמנע ממנו לשחק בקלאסיקו מול הבלאנקוס.

ע"פ הפירסומים, מסי ניסה למנוע את ההרחקה, שהתרחשה בעקבות דיבורים עם השופט, בכל תוקף. "מה הוא אמר לך? הוא בכלל לא יודע לדבר ספרדית", אמר הפרעוש לשופט בזמן המשחק, כשהשופט עצמו טען שדמבלה אמר: "אתה שופט רע מאוד, רע מאוד". ועדת השיפוט של הליגה הספרדית תתכנס ביום ותחליט על העונש.

מעבר לתגובות