יצפה מהצד: דאבור מחוץ לסגל מול ריאל

חלוץ סביליה לא ישחק מול הבלאנקוס. צ'יצ'יריטו צפוי לפתוח

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

מואנס דאבור זכה סוף כל סוף לערוך בכורה רשמית במדי סביליה, כשנכנס בתור מחליף בדקות הסיום של ה-0:3 אצל קרבאח בליגה האירופית, אבל נראה שכעת הוא יחזור לשגרה. האנדלוסים יארחו היום (ראשון) את ריאל מדריד במטרה לשמור על המקום הראשון בליגה הספרדית ובאופן די צפוי, הישראלי לא יהיה זה שישובץ בחוד של ז'ולן לופטגי, אחרי שנגרע שוב מהסגל של האנדלוסים (משחק ליגה חמישי ברצף).

צ'יצ'ריטו, שפתח את העונה בכלל בווסטהאם, הגיע לסביליה לפני קצת יותר משלושה שבועות וכבר הספיק להשפיע עם שער הבכורה שלו ב-0:3 על קרבאח. בכלי התקשורת בספרד בטוחים שכעת הוא הבטיח את מקומו בהרכב של האנדלוסים ויהיה, למעשה, השינוי היחידי שיבצע לופטגי מהניצחון 0:1 אצל אלאבס.

צ'יצ'ריטו יחליף את לוק דה יונג, שטרם כבש עבור סביליה מאז הגיע בקיץ. ב-"estadio deportivo" ניתחו את מצב החלק הקדמי של האנדלוסים בכתבה שכותרתה "צ'יצ'ריטו דופק על הדלת של לופטגי", והסבירו שהמקסיקני יהיה זה שהפך למועמד העיקרי של המאמן לאייש את החוד מעתה.

פריצתו של צ'יצ'ריטו פוגעת, כמובן, משמעותית בסיכוי שדאבור ישחק בזמן הקרוב, לפחות בליגה. "האוהדים שרצו לצפות ביכולות של החלוץ הישראלי נשארו רעבים לעוד, משום שקיבל רק ארבע דקות אחרי שהמשחק מול קרבאח הוכרע", נכתב ב-"diario sevilla".

דאבור בפלונטר (GETTY)
דאבור בפלונטר (GETTY)